Online Marmaris Eğlence Dünyası Bu Gece Yayında!: ‘Evde Disco’

  • Mayıs 9, 2020
  • 0
  • 784 Görüntüleme

Marmaris’in Gece Hayatı ve Diskoları Evinize Geliyor!

2 Mayıs 2020 cumartesi günü birincisini gerçekleştirdiğimiz Marmaris’in ilk ve tek online ev festivali olan Marmarislifestival’i hepiniz hatırlarsınız. Sadece Marmaris ile sınırlı kalmayıp, sevdiğimiz, tanıdığımız ünlülerin dışında,  Marmaris’te de tanınan, sevilen,  mesleklerinde de Marmaris’e gönül vermiş, spordan sağlıklı beslenmeye, eğitimden eğlenceye, meditasyondan iş hayatına,  yemekten canlı müziğe kadar uzanan,  Marmaris’te yaşayan ve adını duyuran birçok tanınmış  Dj’lerin performanslarıyla devam eden,  dopdolu içerikli festival tadında bir organizasyona Marmaris LIFE ailesi olarak imza atmıştık.

‘Evde Kal Marmaris’ ‘Evde Hayat Var’ Demiştik!

Koronavirüs salgını dolayısıyla geçirdiğimiz bu zor günlerde biraz da olsa hep birli kte eğlenmek, keyifli vakit geçirmek istedik. Sokağa çıkma yasağı ve karantina döneminde ‘Evde Kal Marmaris’, ‘Evde Hayat Var’ diye attığımız sloganı hayata geçirdik aslında. Sizlerden gelen yoğun ilgi ve beğenileri de dikkate alarak bu hafta da yine Marmarislifestval çatısı altında Marmaris’in tanınmış Dj’lerinin performanslarıyla Marmaris’in gece hayatını, ‘Evde Disco’ consepti ile evlerinize getiriyoruz. Dj Zafer Çetin BUDAK önderliği ve sunuculuğuyla gerçekleşecek olan programda, yine Marmaris’in tanınan ve sevilen Dj’lerinden Okan ARTUN, namıdiğer DJ. R-TUNE ve Hakan GÖRÜR bizlere Performanslarını sergileyecekler. Aynı zamanda da müzik koordinatörü olan  Dj Hakan GÖRÜR bizlere yayın sırasında İstanbul’dan bağlanacak.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Tahminler Aynı: Marmaris’e Yağmur Geliyor!

‘Evde Disco’da Sizleri Nasıl Bir Program Bekliyor?

Dj. Zafer Çetin BUDAK’ın sunumuyla başlayacak olan programda, Dj. Okan ARTUN, Dj. Hakan GÖRÜR ve Dj. Zafer Çetin BUDAK , Marmaris’teki mekanlarda çalınan disko müzikleri ve kendilerine özgü  club remixleri ile bizlere belki de daha önce hiç yaşamadığımız, online disko conseptinde evlerimizde dans ettirerek,  müzik ve eşsiz bir eğlenceyi evlerimize kadar getirecekler. Ayrıca geçen hafta da olduğu gibi Dj. Zafer’in program akışında yine sürpriz konukları olacağı müjdesini de verelim.

Gecenin Sürprizleri Bitmedi! Eğlenerek Çekilişlerden Ödül Kazanabilirsiniz!

Sürpriz ödüllerden bir kaçı ; İzmir Dj Store firmasından Online Dj’lik Eğitim Seti, Locale Pizzadan 5 talihliye pizza, STOPER A.Ş.’den üç kişiye KAYMADUR “Banyona kaymaz zemini kendin yap” ürünü ve dahası bu gece Marmarislifedergisi Instagram hesabından canlı yayınlanacak olan ‘Evde Disco’ Dj Performans gecesi saat 21:30’da başlayacak. Takipte kalın, hem eğlenin hem ödül kazanın. Hepimize iyi eğlenceler.

 

Burcu KAVUNOĞLU – MarmarisLIFE

 

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir