12.8 C
Muğla
Nisan 9, 2020
HABER Spor

Marmaris’e Yeni Kapalı Spor Salonu

Marmaris’e Yeni Kapalı Spor Salonu

Marmaris Belediyesi, Amiral Orhan Aydın Kapalı Spor Salonu bahçesinde atıl vaziyette olan alana kapalı spor salonu yapıyor. Kasım ayı sonunda bitirilecek salon sporcuların yeni merkezi olacak.

Atıl Alan Spor Salonu Olacak

Marmaris Belediyesi ilçeye önemli bir spor alanı kazandırmak için kolları sıvadı. Geçtiğimiz hafta çalışmalara başlayan Marmaris Belediyesi, Amiral Orhan Aydın Kapalı Spor Salonu bahçesinde yaklaşık 1.5 yıldır atıl bir şekilde duran antrenman sahası yenilenerek sporcuların hizmetine sunacak.

Kapalı Seyirci Tribünü de Olacak

Kapalı Spor Salonu’nda yer alan antrenman sahası, zemin ve üstünü kaplayan örtü sorunu gerekçeleriyle uzun süredir kullanılamıyordu. Atıl sahayı çalışma programına alan Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarına kısa bir süre önce başladı. Öncelikle taban suyu drenaj sorununu çözmek için kolları sıvayan ekipler, ardından sahanın üstünü panellerle kapatacak. Öte yandan daha önce salonda bulunmayan kapalı seyirci tribünü, tuvalet ve duş, sporcu soyunma odaları gibi spor salonlarının olmazsa olmaz bölümleri de projeye eklenecek. Kasım ayı sonunda bitirilmesi planlanan çalışmaların ardından sporcular ve aileleri konforlu bir spor sahasına kavuşacak.

Sitemizdeki “Migros ve Kandilli Rasathanesi Deprem Eğitimi Veriyor” haberine buradan ulaşabilirsiniz…

İlginizi Çekebilir

Altı Üstü Sanat

Admin

Marmaris’te karpuz kabuğu denize düştü

Admin

Marmaris’in Gurur Kaynağı

Admin

Yorum Yap