Marmaris Yat Yarışlarıyla Renklendi

  • Ağustos 17, 2020
  • 0
  • 139 Görüntüleme

HDI Loryma Cup Başladı

HDI Sigorta ana sponsorluğunda, Marmaris Uluslararası Yat Kulübü (MIYC) tarafından düzenlenen HDI Loryma Cup bugün ilk yarışla start aldı. Biri 200 deniz mili olmak üzere 3 yarış yapılacak olan regattada 12 ekip yarışıyor. 6’sı Rus olan ekipler ilk günlerine 25 millik Çiftlik Etabı ile başladı. Marmaris yat yarışları ile renklendi.

İkinci Gün Çiftlik-Söğüt Aarasında Yarışacaklar

Katılımcıların pandemi dolayısıyla her türlü koruyucu önlem ve tedbirin kurallara uygun şekilde teknelerindeki yerlerini aldığı organizasyonun, ikinci gün yarışının başlangıç noktası Çiftlik olacak ve yarış Söğüt’te son bulacak.

Üçüncü günün yarışı ise en zorlu ve en uzun rota olduğu için merak uyandırıyor. 200 millik yarış bir hayli çekişmeli ve heyecanlı geçecek. Söğüt’ten başlayacak olan yarış Uzunca Ada – Datça, Çatal Adaları – Kalkan ve Peksimet Adası rotasında devam ederek Marmaris’te son bulacak.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Marmaris Şehir Mezarlığı’nda Ağaç Devrildi, 4 Mezar Zarar Gördü

Hem Yarışıyor Hem Doğanın Tadını Çıkarıyorlar

HDI Loryma Cup süresince yelkenciler bir yandan heyecanlı yarışlarda boy gösterirken, diğer yandan denizin ve doğanın keyfini sürüyorlar

Ödül töreni Marmaris’te düzenlenecek olan yarışları www.lorymacup.com web sitesinden ve Marmaris Uluslararası Yat Kulübü’nün sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor.,

 

Marmaris Life

Fotoğraf: MIYC

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir