Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw - Marmaris Sinemaları Salon: 3

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw - Marmaris Sinemaları Salon: 3

Vizyon tarihi: 2 Ağustos 2019 (2s 16dk)

Yönetmen: David Leitch

Oyuncular: Dwayne JohnsonJason StathamIdris Elbadevamı

Tür: Aksiyon

Ülke: ABD

Marmaris Sinemalarında Heyecan Serisi Devam Ediyor

Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, insanlığı tehlikeye sokan bir güce karşı birlikte hareket etmek zorunda kalan Hobbs ve Shaw’un hikayesini konu ediyor.

İşte Filmin Hikayesi

Amerika’nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin sadık bir ajanı olan Luke Hobbs ile eski bir İngiliz askeri elit ajanı olan Deckard Shaw, yıllar boyu birbirlerini yenmeye çalışsalar da bu kez birlikte hareket etmek zorundadır. İnsanlık, büyük bir biyolojik tehdit ile karşı karşıyadır. Siber genetik ile güçlendirilmiş anarşist Brixton, insanlığın değişmesine neden olabilecek olan biyolojik virüsü ele geçirir. Dünyayı tehlikeye sokan Brixton’ı yenmek zorunda olan iri kıyım kanun adamı Hobbs ile kanunları hiçe sayan Shaw’un güçlerini birleştirip, birlikte mücadele etmekten başka şansı yoktur. 

Başrollerde Yine Sevilen Oyuncular Var!

Başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın üstlendiği filmde “The Crown” dizisinin Prenses Margaret’ı Vanessa Kirby, Deckard Shaw’un kız kardeşi olan bir M16 ajanına hayat verirken, Altın Küre ödüllü Idris Elba ise kötü adam olarak karşımızı çıkıyor. Yönetmen koltuğuna ise “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” filmlerinden tanıdığımız David Leitch’in oturduğu filmin senaryosunu Chris Morgan kaleme alıyor.

Marmaris Sinemalarındaki diğer filmler için Marmaris Life Vizyondakileri takip edin.