Marmaris Modasına Onlar Da Uydu

  • Haziran 14, 2020
  • 0
  • 634 Görüntüleme

Barış Arduç, İbrahim Çelikkol, Engin Öztürk

ve Demet Özdemir Marmaris’te

Günlerdir yayınlarımızda, Marmaris’in,  Türk turizminin en çok konuşulan, en çok imrenilen, en beğenilen tatil merkezi olma yolunda hızla ilerlediğini hatta hem Bordum’u hem Çeşme’yi sollayıp, zirveye yerleştiğini  vurguluyoruz. Ardı ardına  yapılan açıklamalar, yaygın medyada yer alan değerlendirmeler, Marmaris’e gelen ünlüler bu savımızı kanıtlıyor.

Şehirlerarası yolculuk kısıtlaması kalkar kalkmaz Arda Turan’ın Marmaris’e tatile koştuğunu yazmıştık. Bazı meslektaşlarımız, haberde fotoğraf kullanmadığımız için “masa başında, kulaktan dolma haberler” yapmakla eleştirdi bizi. Saygı duyduk, ama kaynağımızın sağlam olduğunu belirttik.  Oysa, fotoğraf vardı ama bir başkasının sosyal medya hesabındaydı, kullanmak istedik, izin vermediler.. Takip eden günlerde Marmaris’te çekilmiş  Arda Turan’lı hatıra fotoğrafları çoğalmaya başladı.

Ekranların Yıldızları Marmaris’te

Şimdi de diyoruz ki, son dönemin en ünlü 3 oyuncusu, Barış Arduç, İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir de Marmaris’te tatil yapıyor..

Nasıl oluyor da Marmaris Life yaygın medyanın magazincilerinin  dahi ulaşamadığı bilgilere ulaşıyor? Sorunun yanıtı çok basit.. Açıklayalım, aslında çok basit ve evet aslında “masa başı” haberler bunlar. Ama masa başında boş durmuyoruz. Twitter ve Instagram’ın arama motorlarına “Marmaris” yazıyoruz ve ne var ne yok bakıyoruz. Şimdi, hemen Twitter’da deneyin.. Barış Arduç, İbrahim Çelikkol, Engin Öztürk ve Demet Özdemir’in Marmaris’te dün çekilmiş  fotoğraflarını göreceksiniz? Bir de video çıkacak karşınıza Barış Arduç ve Engin Öztürk’ü Marmaris’teki bir eğlence mekanın sahnesine çıkmış şarkı söylüyor.. Peki biz, fotoğrafları ve videoyu niye kullanmadık? Çünkü sahiplerine ulaşamadığımız, izin alamadığımız için.  Bu arada,  birçok ünlünün daha Marmaris’te olduğu yönünde duyumlar alıyoruz.. Ancak belgeleyemediğimiz için yazmıyoruz. Kısacası Marmaris ünlü kaynıyor bu aralar..

Bu haber de ilginizi çekebilir  Nem Var Kuzum!

Son olarak, Bodrum’da, Çeşme’de umduğunu bulamayan paparazziler, yakında  Marmaris’e doluşursa şaşırmayın..  Ee ne de olsa artık Türkiye’nin en çok konuşulan, moda haline gelen tatil merkezi Marmaris..

Marmaris Life

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + five =