MARFOD’dan  Fotoğraf bilgisi semineri 

MARFOD’dan  Fotoğraf bilgisi semineri 
8 Mayıs 2019 Çarşamba günü başlayacak olan seminer Armutalan Kültür Merkezi M.Kamil Dürüst Fotoğraf Evin de düzenlenecek.

Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD) fotoğraf çekmeyi sevenler ve fotoğraf meraklıları için Temel Fotoğraf Bilgisi Semineri düzenliyor. 8 Mayıs 2019 Çarşamba günü başlayacak olan seminer Armutalan Kültür Merkezi M.Kamil Dürüst Fotoğraf Evin de düzenlenecek.
MARFOD Başkanı Koray Ürkmez fotoğraf çekme teknikleri konusunda genç yetenekleri yetiştirmek ve fotoğraf meraklılarına daha doğru bilgiler sunmak amacıyla eğitim semineri düzenlediklerini ifade ederek “ Fotoğrafın temel teknik bilgilerini öğrenip çekmek istediğiniz konuyu doğru bir şekilde fotoğraflamak istiyorsanız MARFOD "M. Kamil Dürüst Fotoğraf Evi" ndeki Temel Fotoğraf Bilgisi Seminerini kaçırmayın. Seminer T.F.S.F. Temel Fotoğraf Bilgisi kitabından verilecek ve T.F.S.F. Temel Fotoğraf Bilgisi kitabı seminere katılan fotoğraf tutkunlarını hediye edilecek. Seminer sonunda ise Marmaris içinde pratik çekim ve Atölye çalışması yapılacak” dedi. 

Temel Fotoğraf Bilgisi Seminerinde,
1. Fotoğraf Nedir? Fotoğrafın Tarihçesi.
2. Fotoğraf Makineleri.
3. Objektifler.
4. Pozlandırma ve Değişkenler Arası Bağlantı.
5. Dijital Fotoğraf.
6. Işık ve Renk.
7. Işıkölçer (Pozometre).
8. Yardımcı Ekipmanlar.
9. Kompozisyon.
10.Çekim Teknikleri.


Temel fotoğraf bilgisi kayıtları için 
marfod48@gmail.com / 05325114728

Adres; Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği "M. Kâmil Dürüst Fotoğraf Evi" Armutalan Kültür Merkezi 1. Kat Marmaris / MUĞLA