MAKSAD Yine Büyüledi

MAKSAD Yine Büyüledi
Marmaris Kültür ve Sanat Derneği (MAKSAD) bünyesinde ki Oda Müziği Topluluğu, yeni yıl konseri ile klasik müzik severleri büyüledi

MAKSAD'DAN YENİ YIL KONSERİ

Marmaris Kültür ve Sanat Derneği (MAKSAD) bünyesinde ki Oda Müziği Topluluğu, geleneksel yeni yıl konseri ile klasik müzik severlere muhteşem bir gece yaşattı. 

"Marmaris Çeşme Meydanı çeşmesine kavuşuyor" haberine buradan ulaşabilirsiniz

 

 

 

 

Marmaris Belediyesi Armutalan Kültür Merkezi Tarık Akan sahnesinde sanat severlerle buluşan şef Dr. Samir Gülahmedov yönetimindeki MAKSAD Oda Müziği Topluluğu konserde; Antonio Vivaldi, W. A. Mozart, Georg Friedrich Händel gibi pek çok ünlü bestecinin eserlerini seslendirerek müzik severlere sanat dolu bir gece yaşattı. Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy'un da aralarında bulunduğu klasik müzik severlerin yoğun ilgi gösterdiği konser, Mezzosoprano Aydan Genç - ADOB Solisti Tenor Şenol Talınlı’nın düetleri ve Aydan Genç yönetimindeki CODA Çocuk Korosunun enerjisi ile renklendi.

 

Anında haberdar olmak için lütfen sitemize abone olun. Web sitemizin sağ üst bölümünden yada mobil uygulamadaki menüden "Kayıt Ol" seçeneğine tıklayarak abone olabilirsiniz.

Ayrıca,

video haber youtube aboneliği için: 

 https://www.youtube.com/channel/UCFDuUFohkd5c_UPkR1zXqfw

İnstagram: @marmarislifedergisi

twitter: @LifeofMarmaris

facebook: https://www.facebook.com/marmarislife

Pinterest: Marmaris Life