Marmaris Kaymakamından 100. Yılında 23 Nisan Kutlaması

  • Nisan 22, 2020
  • 0
  • 400 Görüntüleme
Marmaris 100 yılda 23 Nisan

 “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” Mesajı

Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Cumhuriyetimizin temel kurumlarından milli iradenin temsil makamı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. yıl dönümünde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, birlik ve beraberlik içinde coşkuyla kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

23 Nisan 1920, Türkiye Cumhuriyeti’nin doğuşu, Türk Milletinin yönetimde söz sahibi olduğu, halkımızın iradesinin yönetime yansıdığı, laik, demokratik bir Cumhuriyet rejimini getiren günün tarihi, egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu dönemin başlangıç simgesidir.

Dünya ölçeğinde emsalsiz liderliğini, “Bugünün küçükleri, yarının büyükleri” diyerek bir kez daha gösteren Büyük Önder Atatürk’ ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı; Türkiye Cumhuriyeti’ nin çocuklarımızın ve gençlerimizin omuzlarında yükseleceğine olan inancın bir ifadesidir.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Marmaris’te 13 FETÖ Şüphelisi Yakalandı

Büyük Önder’imizin, çocuklarımıza duyduğu güven ve inanca layık olarak, Cumhuriyetimizi ve temel ilkelerini sonsuza kadar, ilk ve tek çocuk bayramına sahip olmanın haklı gururunu taşıyarak koruyacaklarına olan inancımla, devletimizin kurucusu Atatürk’ümüzü minnetle anıyor, Marmaris halkının ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Ertuğ Şevket AKSOY

Marmaris Kaymakamı

 

 

VİDEO HABER YOUTUBE ABONELİĞİ İÇİN:

HTTPS://WWW.YOUTUBE.COM/CHANNEL/UCFDUUFOHKD5C_UPKR1ZXQFW

INSTAGRAM: @MARMARİSLİFEDERGİSİ

TWİTTER: @LİFEOFMARMARİS

FACEBOOK: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/MARMARİSLİFE

PİNTEREST: MARMARİS LİFE

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir