İşte Marmaris Kaymakamı!

İşte Marmaris Kaymakamı!
Kaymakam Ertuğ Şevket Aksoy ile Belediye Başkanı Mehmet Oktay Gazi ve Yaşlılarla Tekne Turuna Çıktı.

Yaşlılar Teknede Ağırlandı

Marmaris Kaymakamlığı ve Marmaris Belediyesi, Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla huzurevi sakinlerini ve gazileri tekne turunda ağırlarken Marmaris'in çiçeği burnunda kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy ilk defa halkla buluştu.  Daha önce resmi açılış ve şehitler için lokma dağıtımında görüntülenen Aksoy, resmi kurum idari amirleriyle tanışmak için bir araya gelmiş, kutlama ve tebrik kabulleri yerine direk göreve başlamıştı. Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın da katıldığı tekne turuna katılan Marmarislilerle ilk defa uzun soluklu bir araya geldi ve keyif dolu saatler geçirdi. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Marmaris Şubesi üyeleri ve Marmaris Belediyesi Huzurevi sakinlerinin katıldığı tekne turu pazartesi akşamı gerçekleştirildi. 

"Her Zaman Emrinizdeyim"

Tekne turuna katılanlara hitap eden Kaymakam Aksoy, “Bizleri yetiştiren değerli büyüklerimiz ve bu vatan için mücadele eden kahraman gazilerimizle bir arada olmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyorum. Sadece Türkiye’nin değil dünyanın en güzel noktasında yaşıyoruz. Karşılıklı sevgi, saygı ve dayanışma içerisinde güzel günlerimiz olacak. Hem ilçenizin kaymakamı hem de bir kardeşiniz olarak bilmenizi isterim ki her zaman emrinizdeyim” diye konuştu.

"Her Gün Yanlarındayız"

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay da geçmişe ve büyüklere özen göstermeyen toplumların ileriye gitmesinin imkansız olduğunu belirterek “Eli öpülesi büyüklerimize sevgimiz, saygımız sonsuz. Onların hayat tecrübeleri bize ışık tutuyor. Öte yandan bu vatan için mücadele eden gazilerimizin hakkını ödememiz ise mümkün değil. Biz belediye olarak hem gazilerimiz hem de büyüklerimizin bir gün değil her zaman yanlarındayız” şeklinde konuştu. Müzik eşliğinde Marmaris’in güzelliklerini denizden görme şansı yakalayan gaziler ve huzurevi sakinleri keyifli dakikalar geçirdi.

Sitemizdeki "Tarık Ünlüoğlu Hayatını Kaybetti” haberine buradan ulaşabilirsiniz...