Marmaris Kaymakamı Covid-19 Aşısı Oldu

  • Şubat 22, 2021
  • 0
  • 152 Görüntüleme

Kurallara Uyalım, Tedbiri Elden Bırakmayalım

 

Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy, 1 Nolu Aile Sağlık Merkezinde Covid 19 aşısı ilk dozunu yaptırdı.  Kaymakam Aksoy, herhangi bir reaksiyon oluşmadığı tespit edildikten sonra merkezden ayrıldı.

“Mayın Tarlasının Sonu Görünmeye Başladı”

Ertuğ Şevket Aksoy, sağlık merkezinden çıkarken, herkese aşı olma çağrısında bulundu. Kaymakam Aksoy şöyle konuştu:  ‘’Tüm vatandaşlarımız sistem üzerinden sürekli kontrol ederek aşı randevularını alsınlar. Ülkemizde aşının yapılmaya başlaması ile mayın tarlasının sonu görünmeye başladı. Bizler de vatandaşlar olarak kurallara uymaya devam etmeliyiz ki, hastalık tamamen kontrol altına alınarak bitsin.”

“Dikkati Ve Tedbiri Elden Bırakmayalım”

Vatandaşları, tedbirli elden bırakmamaya, alınan ve alınacak tüm kurallara uymaya davet eden Marmaris Kaymakamı Aksoy sözlerini şöyle sürdürdü: “Sağlık Bakanlığımızın açıklamasına göre bundan sonra il pandemi kurullarının alacağı kararlar doğrultusunda nerede hangi tedbirlerin üzerine düşeceğimizi, hangi tedbirlerin rahatlatıp, kaldırılacağı ya da yeni tedbirler belirlenecek. Marmaris’imizde turizm sezonunun başlamasına çok az kaldı önce kamu sağlığımız için sonra da esnaflarımızın, çalışanlarımızın bütün iş kollarının verimli ve kazançlı geçirmek isteyen tüm vatandaşlarımızın bu zaman diliminde daha da dikkatli olması, tedbiri elden bırakmaması ve en üst seviyede dikkat göstermesi gerekmektedir ‘’

Bu haber de ilginizi çekebilir  Marmaris’in 23 Nisan Sokağı Yine Örnek Olacak

 

Marmaris Life

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir