Uzakdoğu’nun renkleri Marmaris’te 

Uzakdoğu’nun renkleri Marmaris’te 
61 fotoğrafın yer aldığı serğinin açılışına CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, CHP Marmaris İlçe Başkanı Fatma Gebeş Çimen’in de aralarında bulunduğu dernek üyeleri ve çok satıda fotoğraf sever katıldı.

Uluslararası Marmaris Fotoğraf Akademisi Derneği (UMFAD)  üyelerinin Tayland ve Kamboçya’da yaptıkları geziler sırasında vizörlerine takılan fotoğraflardan oluşan “Bir Uzakdoğu Masalı” isimli Fotoğraf sergisi Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanat Evinde açıldı. 61 fotoğrafın yer aldığı serğinin açılışına CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, CHP Marmaris İlçe Başkanı Fatma Gebeş Çimen’in de aralarında bulunduğu dernek üyeleri ve çok satıda fotoğraf sever katıldı. Tayland ve Kamboçya'da çekilen fotoğraflardan oluşan fotoğraf sergisine Katılan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Okray’a eşi Emon Oktay’da eşlik etti. 
Sergi açılışı sonrasında Dernek Başkanı Levent İnan Muğla Mileltvekili Süleyman Girgin ve Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’a fotoğraflarla ilgili bilgiler verdi. Eşininde uzak doğulu olduğunu hatırlatan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay serginin hatıra defterine "Böyle güzel bir serginin gerçekleşmesine katkı sağlayan tüm UMFAD üyelerinin emeklerine sağlık, birlikte daha büyük organizasyonlara imza atmak dileğiyle" notunu düştü. 
Başkan Oktay tarafından Dernek Başkanı Levent İnan'a teşekkür belgesi verilirken, serginin 2 Mayıs'a kadar süreceği bildirildi.