Marmaris'teki Evlilik Teklifi Turistleri Şaşkına Çevirdi

Marmaris'teki Evlilik Teklifi Turistleri Şaşkına Çevirdi
Marmaris'teki Evlilik Teklifi Turistleri Şaşkına Çevirdi

Marmaris'teki Evlilik Teklifi Turistleri Şaşkına Çevirdi

Marmaris İçmeler sahili geçtiğimiz günlerde ilginç bir evlilik teklifine şahit oldu. İçmeler halk plajında organize edilen evlilik teklifi, sahilde bulunun yüzlerce turistin önünde gerçekleşti.

İlk Tanıştıkları Yerde Teklif Etti

Altı yıl önce Marmaris'e dalış eğitimi almaya gelen Eda ve Reşit çifti, İçmeler sahildeki dalış okulunda birbirlerini ilk defa görmüşler ve kısa zamanda arkadaşlıkları büyük bir aşka dönüşmüş. Her sene Marmaris'e dalış okuluna ders almaya gelmeye devam eden sevgililer ilk tanıştıkları yeri unutamayınca müstakbel damat Reşit Cemre Kösoğlu aklına romantik bir fikir gelir. Hayatlarının bu en önemli anını ölümsüzleştirmek, sevgilisi Eda'ya evlenme teklifi etmek için Marmaris İçmeler sahilindeki ilk tanıştıkları yeri seçer.

Organizasyon Şirketi ile Anlaştı

İnternetten yaptığı araştırma sonucu Ege ve Akdeniz kıyılarında bu tarz organizasyonlar yapan Erbil Organizasyon'la anahtar teslim anlaşma yapan Kösoğlu, her türlü detayı tek tek inceler ve sıra romantik geceyi uygulamaya geçirmek için sevgilisini Marmaris'e götürmeye kalır. "Bir üst bröveye geçeceğiz" diyerek yeni bir dalış eğitimi almak için Marmaris'e gelen çift İçmeler sahil şeridinde yürümeye başlar. Fenerleri, yazıları, süslemeleri görünce bir şey anlamayan genç kız avukat Reşit Kösoğlu'nun dizinin üzerine çömelerek yüzük uzatması ve evlenme teklif etmesi üzerine bu ihtişamlı hazırlığın kendisi için yapıldığını anlar.

Teklifin sonucu: "Evet"

Marmaris sahilinde yapılan bu hazırlığın kendisi için yapıldığını anladıktan sonra kısa bir süre şoka giren genç kızın cevabı "evet" oldu. Yüzlerce turistin bakışları arasında gerçekleşen evlilik teklifinin ardından Eda ve Reşit çifti: "evlendikten sonra balayına Marmaris'e gelmek şart oldu!" diyerek mutluluklarını ve Marmaris sevgilerini dile getirdiler.