Marmaris Azmak'ta Ceset Bulundu!

Marmaris Azmak'ta Ceset Bulundu!
Marmaris Azmak'ta Ceset Bulundu!

Marmaris Azmak'ta Ceset Bulundu!

Marmaris Barlar Sokağı girişindeki azmakta sabah saatlerinde erkek cesedi bulundu. Marmaris Tepe mahallesinde bulunan barlar sokağı girişindeki azmak üzerinde bulunan köprünün altındaki ceseti gören vatandaşlar emniyet güçlerine haber verdi. Saat 10:00 sularında ekiplerin çıkardığı kimliği belirsiz cesedin bir erkeğe ait olduğu görüldü.

Cesedin Kimliği Ortaya Çıktı!

Balıkçı barınağı da denilen Azmak deresinde sabah saatlerinde köprü altında cansız duran bir kişinin olduğunu gören çevre sakinleri hemen acil ekip birimlerine haber vermiş, gelen ekiplerin çıkardığı cansız bedenin kimliği önce belirlenememişti. Ancak cesedin sudan çıkarılmasıyla 65 yaşındaki talihsiz adamın Y. Şafak Samur’a ait olduğu öğrenildi. Çevreden tanıyan bazı kişilerin söylemine göre; 65 yaşındaki Samur'un uzun yıllardır alkol bağımlılığı ile mücadele ettiği, bu sebepten hiçbir işte çalışamadığı, evsiz olduğu ve sokaklarda yaşadığı öğrenildi.

Evsiz Adam Denize Mi Düştü?

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Anında haberdar olmak için lütfen sitemize abone olun. Web sitemizin sağ üst bölümünden yada mobil uygulamadaki menüden "Kayıt Ol" seçeneğine tıklayarak abone olabilirsiniz.

Ayrıca,

video haber youtube aboneliği için:

https://www.youtube.com/channel/UCFDuUFohkd5c_UPkR1zXqfw

Instagram: @marmarislifedergisi

twitter: @LifeofMarmaris

facebook: https://www.facebook.com/marmarislife

Pinterest: Marmaris Life