Marmaris Kaymakamı Aksoy'dan Deprem Açıklaması

Marmaris Kaymakamı Aksoy'dan Deprem Açıklaması
Marmaris Kaymakamı Aksoy'dan Deprem Açıklaması

Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy'dan Deprem Açıklması

Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy Akdeniz açıklarında meydana gelen depremler ile ilgili bilgi verdi.

Son günlerde Marmaris açıklarında sık sık yaşanan ve en son dün saat 16.37'de Yunanistan Oniki Adalar açıklarında meydana gelen 4,5 büyüklüğündeki deprem sonrası Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy vatandaşların endişe etmemesi gerektiğini belirtti.

"Fırat Kaya Marmaris'te Son Yolculuğuna Uğurlanıyor" haberine buradan ulaşabilirsiniz

 

 

 

 

 

Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy yaptığı açıklamada, "İlçemizde dün ve bugün bir dizi depremler olduğu belirtilmiştir. Depremler Yunanistan Oniki adalar açıklarında olmuş olup, en yakın yerleşim birimlerimize yaklaşık 115 kilometre, ilçe merkezimize ise 180 kilometre uzaklıkta gerçekleşmiştir. Marmaris'te bu depremler mal ve can kaybına yol açmamıştır. Depremlerin derinde gerçeklemiş olması sebebi ile ilçemizde hissedilmemiştir. Biz gerek kaymakamlık olarak, gerekse AFAD birim ekibi olarak konuyu takip ediyoruz. Şu anda herhangi bir olumsuz durum söz konusu değil" şeklinde konuştu.

 

Anında haberdar olmak için lütfen sitemize abone olun. Web sitemizin sağ üst bölümünden yada mobil uygulamadaki menüden "Kayıt Ol" seçeneğine tıklayarak abone olabilirsiniz.

Ayrıca,

video haber youtube aboneliği için: 

 https://www.youtube.com/channel/UCFDuUFohkd5c_UPkR1zXqfw

İnstagram: @marmarislifedergisi

twitter: @LifeofMarmaris

facebook: https://www.facebook.com/marmarislife

Pinterest: Marmaris Life