Club Areena’dan çifte kavrulmuş sezon açılışı

Club Areena’dan çifte kavrulmuş sezon açılışı

Marmaris Barlar sokağının en büyük kulübü olan Club Areena, 2019 sezon açılışını çifte konser ile yaptı. Sezon açılış partisinde konser veren Eypio ve Feride Hilal Akın şarkıları ile Club Areena’ya gelen yüzlerce kişiyi şarkıları ile çoşturdular.
Açıldığı günden bu yana bir çok ünlü şarkıcıya ev sahipliği yapan Club Areena 2019 sezon açılışını yaptı. Ünlü şarkıcılar Eypio ve Feride Hilal Akın’ın sahne aldığı açılışta yerli ve yabancı konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar müzikler eşliğinde dans ederek eğlendiler. Gece yarısından sonra sahnele ilk olarak Eypio çıktı. Show Tv’nin Çukur isimli dizinde dizi müziği olarak dillere takılan “Gömün beni Çukura” isimli şarkısı ile  ününe ün katan şarkıcıya hayranları da eşlik etti. Son çıkan şarkısı “Vur Vur” ısrarla isteyen hayranlarına şarkıdaki argo kelimelerin çok olması nedeniyle söylemek istemeyen Eypio diğer şarkıları ile hayranlarını çoşturdu.
Gecede daha sonra Feride Hilal Akın sahne aldı. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Akın, seslendirdiği şarkıları ile hayranlarına keyifli dakikalar yaşattı.
Marmaris gece hayatına damgasını vuran ve 12 yıldır bir çok ünlüyü ağırlayan Club Areena sahibi Kamil Issı “Bu senede bir çok ünlünün Marmaris’te konser vermesi için görüşmelerimiz devam ediyor. Club Areena bu sezona da damgasını vuracak” dedi
Club Areena sezon açılış gecesinin fotoğrafları için O’yee Magazin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz