Marmaris Belediyesi, İsmet Karadinç’i Unutmadı

  • Ocak 21, 2021
  • 0
  • 203 Görüntüleme

Vefatının 10. Yıldönümü Dolayısıyla Lokma Dağıtıldı

Marmaris Belediyesi, bu yıl da eski Başkan İsmet Karadinç’i unutmadı.  Geçen sene  olduğu gibi bugün de İsmet Karadinç’in vefat yıldönümü sebebiyle vatandaşa lokma dağıtıldı. Pazaryeri binası önünde gerçekleşen lokma dağıtımıyla ilgili şu açıklama yapıldı:

Marmaris’te 1989 – 2004 yılları arasında belediye başkanlığı yapan İsmet Karadinç, 2011 yılında vefat etti. Marmaris Belediyesi ilçeye birçok hizmetin gelmesinde katkısı bulunan Karadinç’i vefatının 10. yılında da unutmadı. Geçtiğimiz yıl Eski Cami’de lokma dağıtan belediye bu sene merkez pazar yerinde lokma dağıttı. Hijyen ve sosyal mesafe kurallarının uygulandığı dağıtıma İsmet Karadinç’in oğlu Meclis Üyesi Mehmet Karadinç de ziyaret ederek belediyeye teşekkür etti.”

Oktay: Asla Unutmayacağız

Açıklamada, Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın Karadinç’in Marmaris için çok önemli hizmetlere imza attığını belirtip, “Marmaris İsmet Karadinç ismini asla unutmayacak. Kendisini rahmet ve saygıyla anıyoruz” dediği de kaydedildi.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Muğla Yüksek Riskli Grupta

Marmaris Belediyesi, 21 Ocak 2020’de merhum İsmet Karadinç’in vefatının 9. Yıldönümü sebebiyle, Eski Cami önünde, cuma namazı sonrası vatandaşlara lokma dağıtmıştı. Etkinliğe Belediye Başkanı Mehmet Oktay da katılmıştı. Dolayısıyla Mehmet Oktay başkanlığındaki Marmaris Belediyesi, hiç aksatmadan vefat yıldönümlerinde İsmet Karadinç’in  anılmasına aracılık etmiş oldu.

Fotoğraf: Marmaris Belediyesi

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir