İşte Mehmet Oktay'ın Yeni Ekibi

İşte Mehmet Oktay'ın Yeni Ekibi
Emek Karakaş, Seda Kopar, Mehmet Oktay, Dost Kip, Nurcan Özkan

Marmaris Belediyesi'nde Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nde beklenen değişim oldu. Mehmet Oktay sürpiz isimlere yer verirken köklü bir değişimde daha bulundu!

Marmaris Basın Yayın ve Halkla ilişkilerde Yeni Uygulama

Daha önce tek bir birim müdürünün olduğu Marmaris Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü iki bölüme ayrıldı. Basın Yayın  birimi ve Halkla İlişkiler birimi olmak üzere ikiye ayrılan müdürlüğün başında artık bir müdür iki amir olmak üzere üç kişi görev yapacak.

Marmaris Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü'nde Sürpriz İsimler

Belediye Başkanı Mehmet Oktay Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün başına Marmaris'e uzak olmayan, reklam ajansı sahibi  Dost Kip'i getirdi. Dost Kip, İçmelerden tanıdığımız, 1977'de Ali Baba Disco ve 1988 'de Ali Baba Jazz Bar'ı açan sanatçı Ali Kayral'ın oğlu. Annesi ise fotoğraf sanatçısı Wiltrud Kip. Dost Kip, Saint Michel Fransız Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu. Gazetecilik, televizyonculuk, belgesel ve tanıtım filmi yönetmenliği, kreatif direktörlük, proje ve organizasyon direktörlüğü yapan Kip, 2010 yılından bu yana kurucusu olduğu CMS İstanbul çatısı altında faaliyet gösteriyor.

Marmaris Belediyesi Basın Yayın Bölümü Gazeteciye Emanet

İki bölüme ayrılan Marmaris Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü'nün Basın Yayın biriminin başına gazeteci Emek Karakaş getirildi. Kahramanmaraş Elbistan doğumlu olan Karakaş, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. 2000 yılından itibaren istanbul'da Manşet, Yaşam, Gerçek Gazetesi, Gazetem İstanbul ve Kent Gündem gazetelerinde görev aldı.

Halkla İlişkilerin Başında Tanıdık Biri Var

Marmaris Belediyesi Halkla İlişkiler biriminin başına ise tanıdık bir isim, Nurcan Özkan getirildi. Eski belediye başkanı Ali Acar'ın bir dönem sekreterliğini yapan, sempatik kişiliği ve görev bilinciyle adından sıkça söz ettiren Özkan son dönemde de Halkla İlişkiler biriminde görev yaparken şimdi birimin başına getirildi.

Marmaris Tv'den Başkan Asistanlığına

Marmaris Belediyesi'nin yeni yüzlerinden biri de Seda Kopar. Daha önce Marmaris Tv'de çalışan Kopar, yeni dönemde Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın asistanlığı görevine getirildi.