Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay Mazbatasını Aldı

  • Nisan 4, 2020
  • 0
  • 384 Görüntüleme
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay Mazbatasını Aldı

Marmaris Belediye Başkanı olarak seçilen Mehmet Oktay sabah saatlerine İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına giderek mazbatasını aldı ve Marmaris Belediyesindeki görevine resmen başladı. Marmaris Belediyesi girişinde çok sayıda partili tarafından alkışlar eşliğinde karşılanan Mehmet Oktay “Görüş ayrılıklarımız olabilir ama her konuyu en iyi şekilde değerlendirip hizmet edeceğiz” dedi
31 Mart Pazar günü gerçekleşen Mahalli idareler seçimları sonrasında 24 bin 464 oy alarak Marmaris Belediye Başkanı seçilen CHP’li Mehmet Oktay, sabah saatlerinde İlçe Seçim Kurulu’na giderek İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Canan Kececi’den mazbatasını alarak görevine resmen başladı. Marmaris Belediyesinin yeni belediye başkanını Marmaris Belediye Meclis üyeleri, Marmaris Belediyesi çalışanları, partililer ve vatandaşlar Belediye binası girişinde çiçeklerle karşıladılar.
Alkışlar eşliğinde Marmaris Belediyesine giriş yapan Mehmet Oktay kendisini karşılayan belediye çalışanları ile tokalaşarak Başkanlık makamına geçti.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Büyük Ümitle Beklenen Yağmurlar Marmaris'e Yangın Getirdi

https://youtube.com/watch?v=U4MvhWGCiiU

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir