12.8 C
Muğla
Nisan 9, 2020
Güncel HABER

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay Gazetecileri Unutmadı

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay

Mehmet Oktay Gazetecileri Unutmadı

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Gazetecileri kahvaltıda ağırlayan Belediye Başkanı Oktay, gazeteciliğin öneminden bahsederek “Gazeteciler zor şartlarda önemli bir görev ve sorumluluk üstleniyor. Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen bir meslektir. Yaşadıkları en zor şartlara rağmen görevlerini canları pahasına yerine getirmeyi amaçlayan gazetecilerin, halkı ilkeli, tarafsız ve doğru bilgilendirme çabası gerçekten çok önemli” diye konuştu.

Gazeteciler Birer Köprüdür

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları ile bir araya gelen Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Gazeteciler vatandaşla yöneticiler arasında bir köprüdür. Gelişimin en önemli öğelerinden biridir” diye konuştu.

Basının kentlerin tanıtımı, gelişmesi ve ilerlemesi adına çok önemli bir işleve sahip olduğunu söyleyen Oktay, “Gazeteciler vatandaşla yöneticiler arasında bir köprüdür. Gelişimin en önemli öğelerinden biridir. Bu vesile ile tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum” ifadesini kullandı.

Sohbet havasında geçen kahvaltıda Oktay, 2020 yılında yapılacak çalışmalardan da bahsederek “2020’de birçok projeyi hayata geçireceğiz. Altyapı ve fizibilite çalışmaları tamamlandı. En kısa sürede startı vereceğiz” dedi.

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay

Anında haberdar olmak için lütfen sitemize abone olun. Web sitemizin sağ üst bölümünden yada mobil uygulamadaki menüden “Kayıt Ol” seçeneğine tıklayarak abone olabilirsiniz.

Ayrıca,

video haber youtube aboneliği için:

https://www.youtube.com/channel/UCFDuUFohkd5c_UPkR1zXqfw

İnstagram: @marmarislifedergisi

twitter: @LifeofMarmaris

facebook: https://www.facebook.com/marmarislife

Pinterest: Marmaris Life

 

İlginizi Çekebilir

Kutluay ailesinin acılı günü

Admin

Marmaris’te Pazar Günü Elektrik Kesintisi

Admin

İlk Güneş Enerjili Otogar Açıldı

Admin

Yorum Yap