Anneler Günü Kermesine büyük ilgi 

Anneler Günü Kermesine büyük ilgi 
19 Mayıs Gençlik meydanında düzenlenen kermeste açılan stantlarda giyim eşyasından, hediyelik eşyalara gıda ürünlerinden ikinci el ürünlere kadar bir çok ürün satışa çıkarıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Teşkilatı tarafından Marmaris'te, ev hanımı annelerin ev ekonomilerine destek olmak amacıyla düzenlenen Anneler Günü kermesi büyük ilgi gördü. 
19 Mayıs Gençlik meydanında düzenlenen kermeste açılan stantlarda giyim eşyasından, hediyelik eşyalara gıda ürünlerinden ikinci el ürünlere kadar bir çok ürün satışa çıkarıldı. Yaklaşık 70 stant da satılan ürünlere Marmaris’te yaşayan vatandaşların yanısıra yerli ve yabancı turistlerde büyük ilgi gösterdiler. Cumartesi ve Pazar günü akşam saat 20:00 ye kadar açık olan kermeste  el emeği göz nuru örgü, dantel, Hediyelik eşya stantlarının ağırlıklı olduğu kermeste vatandaşlar 12 Mayıs Pazar günü Anneler günü olması nedeniyle annelerine hediye almak isteyen onlarca vatandaşı ağırladı. Fiyatları, 5 ila 100 lira arasında değişen ürünleri alan vatandaşlar ve turistler kermese katılan sivil toplum örgütleri,  ev hanımları ve satıcılara destek oldular.