Akademi Garaj Marmaris, tiyatro gösterileri ile sahnede!

Akademi Garaj Marmaris, tiyatro gösterileri ile sahnede!
Akademi Garaj Marmaris

Kış dönemi dersleri gösterilerle sona eriyor...

Akademi Garaj Marmaris,1 Haziran 2019 itibariyle müzik,resim,bale,oyunculuk ve yaratıcı drama branşlarındaki  derslerin kış dönemini tamamladı.
Akademi, bale, jimnastik, dans tiyatrosu ve 6/8 grubu yaratıcı drama gruplarının yıl sonu gösterilerini 31 Haziran 2019 tarihinde Armutalan Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.

2 Haziran 2019 pazar günü çocuk ve genç oyuncular sahne alıyor!
Muhteşem performanslarıyla izleyenleri büyüleyen öğrenciler,gösteri sonunda katılım belgelerini alarak başarılarını taçlandırdılar.
Ayrıca 2 haziran 2019 pazar günü 9/12 yaş drama ve 13/17 yaş oyunculuğa giriş gruplarının gösterileri ile yeniden Tarık Akan Sahnesinde olacak.
Akademi Garaj ,Yaz Akademisi, enstrüman ve müze drama programını kapsayan yaratıcı drama kursları ile  Temmuz ayında kapılarını tekrar  öğrencilerine açacak.

Akademi Garaj Hakkında:                                                                                                                                            Akademi Garaj , Hakan SALINMIŞ ve Cengiz SEZGİN tarafından ‘’hayat günlerin akıp gitmesinden ibaret değildir’’ bakış açısıyla 2015 yılında Marmaris’te kaplılarını açtı.
Okulda öğrenci olacak yediden yetmişe tüm yaş gruplarındaki kursiyerlerin, uygar bir yaşam tarzına nezaket, saygı ve en önemlisi eğitimle ulaşılabilmesi için deneyimli ve her biri aynı zamanda sanatçı olan bir eğitim kadrosu oluşturmuş.
Kurulduğu tarihten beri meslek yaşamlarının neredeyse tamamını sanat yapmaya adamış kurucuları da kendi bilgi birikimlerini ve mesleki deneyimlerini aktarmak için oyunculuk derslerine girmektedirler.
"En güzel sanat eseri doğanın kendisidir" mottosuyla yola çıkan Akademi Garaj yöneticileri, "Marmaris eşsiz doğasıyla içinde yaşayanlara sanatsal ev sahipliğini yapmaktadır. Bizlere düşen yaşadığımız coğrafyada farkındalığı arttırarak bu sanatsal yapının içinde sevgi ve dostlukla hep birlikte var olmaktır" söyleminde bulundular…   

 

 

 

.

.