Aile boyu sanat

Aile boyu sanat
Marmaris’te yaşayan kızkardeşler Gül Razoğlu, Şeyda Kutlu ve enişteleri Halis Kulaksız’ın birlikte açtığı “Çini, Cam Boyama ve Ahşap”  Karma Sergisi Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanat Evi Uğur Mumcu Sanat Galerisinde açıldı.

Marmaris’te yaşayan kızkardeşler Gül Razoğlu, Şeyda Kutlu ve enişteleri Halis Kulaksız’ın birlikte açtığı “Çini, Cam Boyama ve Ahşap”  Karma Sergisi Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanat Evi Uğur Mumcu Sanat Galerisinde açıldı. Akraba olan üç sanatçı yaptıkları çalışmaları sanat severlerin beğenisine sundular. Özellikle taş, cam ve ahşap üzerine yapılan çalışmalar sergiyi ziyaret eden sanatseverlerin büyük beğenisini aldı. 200’e yakın çalışmanın sergilendiği Çini ve Cam Boyama Sergisini AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay ve Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Kamil Öner’de gezerek sanatçılardan bilgi aldılar.
Sergideki eserlere büyük ilgi gösteren Serkan Yazıcı ve Mehmet Oktay beğendikleri eserleri seçerek yardımcılarından eserleri satın almalarını istediler.  
21 Mart tarihine kadar Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanat Evi Uğur Mumcu Sanat Galerisinde açık olacak olan Karma sergi vatandaşların ziyaretine açık olacak.