Yılbaşı Gecesi İçin Her zevke Uygun Eğlence Mekanları ve Etkinlikler

Yılbaşı Gecesi İçin Her zevke Uygun Eğlence Mekanları ve Etkinlikler
Marmaris'te 2019 Yılbaşı Gecesi

Marmaris'te 2019 Yılbaşı Gecesi Etkinlikleri ve Alternatif Eğlence Mekanları

Marmaris yılbaşı gecesi etkinlikleri ve eğlenceleriyle 2020'ye girmeye hazırlanıyor. Peki siz yılbaşı gecesi nerede olacaksınız? İşte sizler için bir kaç alternatif mekan ve etkinlik önerimiz.

Marmaris Belediyesinin Düzenlediği Etkinlikler 19 Mayıs Gençlik Meydanı'nda

Marmaris Belediyesi, büyük bir coşkuyla 2020'ye girmeye hazırlanıyor. Atatürk Meydanı'nda 31 Aralık akşama saat 20.00'de Dj Nimo'nun performansı ile başlayacak etkinliklerde ilk olarak Yansı sahne alacak. Ardından Serkan Oktay söyleyeceği şarkılar ve sahne performansı ile Marmaris'i coşturacak. Marmaris yeni yıla ise Ebru Keskin'in seslendireceği şarkılar ve havai fişek gösterisi ile girecek.

 

Farklı Bir Yılbaşı Gecesi Geçirmek İsteyenler İçin;

New Beginnings 2020

Mayday Records & Nicksons Presents iş birliği ile yapılan herkesin beklediği yeni yıla giriş etkinlik ayrıntılarını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Santana Bar Uzunyalı’da yapılacak olan etkinlik saat 16:30’da Vinyasa Yoga ile başlıyor. Saat 18:00’de BBQ & Sıcak Şarap eşliğinde devam edecek etkinlik saat 21:00’de gece programıyla hız kesmeden devam edecek. 

Ana sponsorluğunu Otto watch’un yaptığı bu etkinlik ile 2019'a veda etmek isterseniz sizde Santa Bar Uzunyalı'da yerinizi alın.

 

Yeni Yılı Gourm'et Lezzetleri ile çoşkuyla karşılamak ister misiniz? 

Faslı Şahane ile şahane bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenler Gourm'et BBQ'da buluşuyor. Farklı ve lezzetli yemekleri ile hazırlanmış yılbaşı menüsü ile keyifli bir gece Gourm'et BBQ'da sizleri bekliyor.

 

Marmaris Gecelerinin vazgeçilmez mekanı Goya Yeni Nesil Meyhane'de Yılbaşı gecesi siz değerli misafirlerini ağırlamak için sabaha kadar açık olan diğer mekanlardan biri.