Mehmet Oktay'ın Tepkisi Sert Oldu!

Mehmet Oktay'ın Tepkisi Sert Oldu!
Marmaris 19 Mayıs Meydanı

Mehmet Oktay’ın Tepkisi Sert Oldu

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay 19 Mayıs Meydanı’nda yapılacak olan yılbaşı etkinlikleri için kurulan lunaparktaki ekipmanların paslı ve eski olduğunu görünce lunaparkı kaldırttı.

Yapılan anlaşma gereği modern, yeni ve temiz ekipmanların meydana kurulması gerekirken eski, halk sağlığını tehdit eden ve tehlike yaratabilecek ekipmanları gören Mehmet Oktay'ın duruma tepki gösterdiği ve hemen yenilerinin konulmasını istediği belirtildi.

Bizzat Kendisi Uyardı!

Marmaris 19 Meydanı'nda dolaşırken lunaparkın eski olduğunu gören Mehmet Oktay'ın çok sinirlendiğini anlatan görgü tanıkları, Oktay'ın firma yetkililerini kurulacak aletlerin sözleşme gereği yeni olması gerektiği ancak kurulmakta olan ekipmanların güvenli ve temiz olmadığı konusundaki uyarıyı bizzat kendisinin yaptığını söylediler. Oktay'ın, yetkilileri sözleşme gereği ekipmanların yenileri ile değiştirilmemesi durumunda lunaparkı kurdurtmayacağını ve kaldırtacağı şeklinde uyardığı da alınan duyumlar arasında.

"Bu Saldırı Marmaris'e Değil Türkiye'ye Yapılmıştır!"  haberine buradan erişebilirsiniz

 

 

Lunapark Firması Uyarıları Dikkate Almadı, Oktay Kaldırdı!

Olayı ısrarla takip eden Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın, Lunaparkı kuran firmanın ısrarla eski ekipmanları yenileri ile değiştirmediğini görünce sözleşmeyi feshettiği,  "Halkımızın sağlığını ve can güvenliğini tehlikeye atacak hiçbir duruma iznimiz yoktur, Marmaris'e yakışan yapılmalıydı" dediği söylenildi.

Lunaparkı Kaldırdı, Ücretsiz Çocuk parkı Kurdu

Yakın çevresinden aldığımız bilgiye göre Oktay'ın duruma çok sinirlendi, bu yüzden ücretli lunapark yerine  çocuk parkı kurulmasını ve bunun da ücretsiz olmasını istedi. Bunun üzerine yerel bir firmanın elindeki tren, atlı karınca ve diğer çocuk eğlence parkı aletlerinin bugün kurulumu yapıldı; kurulum esnasını 19 Mayıs Meydanında olan ekibimiz hem fotoğraflarla hem de belediyenin canlı yayın görüntülerinden tespit etti. Çocuk parkı ve kermes yılbaşının ilk haftası da devam edecek.