MARFOD’dan 2. Online Yarışma

  • Mayıs 29, 2020
  • 0
  • 147 Görüntüleme

MARFOD’un Marmaris 2. Online Fotoğraf Yarışması “Makro Ve Kelebek”Sonuçlandı

Koronavirüs salgını dolaysıyla askıya aldığı faaliyetlerini, internet üzerinden sürdüren, Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD) tarafından düzenlenen  ikinci online fotoğraf yarışması tamamlandı. Fotoğraf meraklıları tarafından ilgiyle karşılanan ve takip edilen yarışmaya katılım oldukça fazla oldu. Fotoğraf sanatçısı Akın Acar’ın jüriliğini üstlendiği “Makro” ve” Kelebek” olmak üzere iki ayrı kategoride gerçekleşen Marmaris fotoğraf yarışması kapsamında dereceye giren isimler açıklandı.

MARFOD Yönetim Kurulu Başkanı Koray Ürkmez’in imzasını taşıyan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Değerli Üyelerimiz ve Fotoğraf Dostlarımız,  Marfod Facebook sayfamızda “EVDE KAL”  çağrısıyla başlattığımız haftanın fotoğrafı etkinliğinde, konusunda uzman fotoğraf dostlarımız ve hocalarımız online olarak konuk olmaya devam ediyor. Bu haftanın  temasını “MAKRO VE KELEBEK”  olarak belirledik . Öncelikle Fotoğraf paylaşan tüm fotoğraf dostlarına teşekkür ediyoruz.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Bilim Kurulu Yeni Tip Domuz Gribini Değerlendirdi

‘Makro’da Dereceye Girenler

Makro fotoğrafçılığının değerli ismi Akın ACAR,  gelen fotoğrafları Makro ve Kelebek olarak ayrı ayrı değerlendirmiş ve fotoğraflar içinden “MAKRO” kategorisinde 1.  Mustafa Karadağ ile eşdeğer başarı sağlayan Enver Gülmez , İlkay Strabel-ÖZDEN, Koray ÜRKMEZ, Nihat Özalp   ve Wiltrud Kip seçilmiştir.

Fotoğrafları Büyütmek İçin Üzerine Tıklayın

‘Kelebek’te Başarılı Bulunanlar

“KELEBEK”  kategorisinde ise 1. İlkay Strebel ÖZMEN ile birlikte eşdeğer başarı sağlayan Aslı Güney Çiçek , Efkan BİLGİN, Hüseyin Çelik , İnci Inci Dündar Uysal  Mustafa Karadağ,  Muzaffer şengül ve Semra Özcanlı  seçilmiştir. Akın ACAR’a teşekkür eder, Seçilen Fotoğraf Dostlarımızı tebrik ederiz..”

Fotoğrafları Büyütmek İçin Üzerine Tıklayın

 

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + eight =