Marmaris Belediyesi, Kedi Ve Köpek Maması İhalesi Açtı

  • Ekim 22, 2020
  • 0
  • 274 Görüntüleme

105 Ton Kuru Kedi Ve Köpek Maması Alınacak

Marmaris Belediyesi, ihaleyle toplam 105 ton kuru kedi ve köpek maması ile 1000 adet konserve kedi maması alacak. Konuya ilişkin ihale ilanında yer alan bilgilere göre, 105 ton mamanın 85 bin kilogramı köpek, 20 bin kilogramı ise kediler için olacak. Son teklifin 6 Kasım 2020’de saat 10.00’a kadar yapılabileceği ihalede teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

İhaleyi En Avantajlı Teklif Kazanacak

İhale komisyonu, belirtilen aynı gün ve aynı saatte e-tekliflerin açılacağı İçmeler Mahallesi’ndeki Marmaris Belediyesi Ek Hizmet Binası’nda toplanacak. Gerçek ve tüzel kişilerin katılabileceği ihale, ilgili Kanunun 38’inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacak. Elektronik eksiltmenin yapılamayacağı belirtilen ihaleye konsorsiyum olarak teklif verilemeyecek. İhaleyi kazanan, konu olan ürünleri, işe başlama tarihinden itibaren ihtiyaca binaen sipariş tarihinden itibaren 15 takvim günü içerisinde peyder pey 31.12.2021 tarihine kadar otogarın yanındaki Geçici Hayvan Bakım Evi ve İçmeler Mahallesinde bulunan depoya teslim edecek.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Tahminlere Göre Marmaris’e Yine Yağmur Geliyor!

İstekliler, ihalenin ayrıntılarına yandaki  linkten ulaşabilir: http://www.marmaris.bel.tr/TenderDetail.aspx?CategoryID=178&TID=245

Marmaris Life

Fotoğraf: pixabay.com

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir