Madem Suçsuzsun Neden Kaçıyorsun!

  • Eylül 22, 2021
  • 0
  • 624 Görüntüleme

Marmaris’ten Yunan Adalarına Kaçmaya Çalışırken Yakalandılar

Marmaris’ten Yunan Adalarına Kaçmaya Çalışırken Yakalandılar. Marmaris’e bağlı Bozburun mahallesinden bot ile Yunan adalarına geçmek isteyen 10 kişi sahil güvenlik ekiplerince yakalanarak Jandarmaya teslim edildi. Jandarma ekiplerinin hemen merkeze getirdikleri şahısların Fethullahçı Terör Örgütü (Fetö) üyesi olmaktan mesleklerinden ihraç edildiği ve yargılama süreçlerinin devam ettiği bilgisi edinildi.

Yurtdışına kaçmak isteyen 7 si ihraç öğretmen 3 ü ihraç Polis olan şahıslar (Ö.A – S.T – S.Ş – T.A – C.T – M.B – M.B – H.G – U.T ve F.A) Jandarma merkezindeki sorgularından sonra sabah 09.00 ‘da hakim karşısına çıkarıldılar.

9 saat süren yargılamalarda Segbis (Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi) ile çeşitli mahkemelerde hakim karşısına çıkarılan 10 şahıstan 8 ‘i Özcan A, Sibel T,Selahattin Ş, Tuba A. Cihan T, Merve B, Mehmet B, Hüseyin G. Tutuklandı.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Marmaris'e Sosyal Yardımlaşma Ödülü!

U. T. isimli şahıs terör örgütüne yardım ve yataklık ve göçmen kaçakçılığı suçundan Marmaris Sulh Ceza Mahkemesince adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. F.A isimli şahıs ise Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığın tarafından tutuksuz yargılanmak üzere denetimli olarak serbest bırakıldı.
Tutuklanan terör örgütü üyeleri cezaevlerine sevk edildi.

 

Marmaris Life

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir