Kulaklar Ankara’da

  • Nisan 2, 2020
  • 0
  • 254 Görüntüleme
31 Mart 2019 da yapılacak olan yerel seçim

CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı PM Toplantısında Belirlenecek

31 Mart 2019 da yapılacak olan yerel seçimlerde Marmaris Belediye Başkanlığı için CHP Genel Merkezinden gelecek haber tüm ilçede merak konusu olmaya başladı.  Seçimlerde AK Parti adayı olarak açıklanan Serkan Yazıcı çalışmalarına hız verirken, CHP adayının ise hala belli olmaması parti içinde huzursuzluk yaratmaya başladı. Marmaris Belediye Başkan aday adayı olarak açıklanan Mevcut Belediye başkanı Ali Acar, Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal, CHP İlçe Başkanı Acar Ünlü ve Belediye Meclisi Üyesi Mehmet Oktay arasında kimin gerçek Belediye Başkan adayı olarak belirleneceği ise bugün yapılan Parti Meslisi Toplantısı sonrasında açıklanması bekleniyor.

Edinilen bilgilere göre Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, açıklanacak adayların listesini bugün saat 10.00’da toplanan Parti MYK’sına sundu. CHP Parti Genel Merkezinde basına kapalı gerçekleştirilen toplantı, yaklaşık 5 saat sürdü. MYK, bugün yapılacak Parti Meclisi toplantısında üyelerin onayına sunulacak belediye başkan adayları listesine son şekli verdi. PM toplantısında kesinleşecek isimler, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun tarafından kamuoyuyla paylaşılacak.
CHP PM, şimdiye kadar yapılan altı toplantıda, 16’sı büyükşehir, 32’si il olmak üzere 697 belediye başkan adayını belirledi.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir