Kirlete Kirlete Geliyorlar

  • Haziran 22, 2020
  • 0
  • 2503 Görüntüleme

Daha Marmaris’e Varmadan Çevreyi Kirletmeye Başladılar!

1 milyon 600 bin civarında 8’inci sınıf öğrencisinin katıldığı Liselere Geçiş Sınavı’nın (LGS) yapılmasının ardından iç turizm biraz olsun canlanmaya başladı. Yurdun dört bir köşesinden tatil için Güney’e yolculuk yapanların sayısı gün geçtikçe artmaya başladı. Hafta sonu 27-28 Haziran’da gerçekleşecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’ndan (YKS) sonra söz konusu trafiğin bir kez daha ivme kazanması beklenirken, doğa ve tatil cenneti yerleşim merkezlerinde de çevre kirliliği endişesi arttı. Marmaris Life Dergisi ekibinin objektiflerine bu endişeleri haklı çıkartacak görüntüler yansıdı. Plakalarından tatil için Marmaris’e doğru yol aldıkları anlaşılan seyir halindeki araçlardan, pet şişe gibi çevreyi kirletecek atıkların bırakıldığı göze çarptı. Tatilcilerin gelmesiyle Marmaris çevre kirliliği tehlikesiyle yine karşı karşıya.

Marmaris Çevre Kirliliği Tehlikesine Yol Açanlara Kısa Sürede Müdahale Edildi Cezaları Kesildi

Tatilcilerin gelmeye başlaması ile marmaris çevre kirliliği ile yeniden karşı karşıya. Neyse ki aynı zamanda birer Marmaris Çevre Gönüllüsü olan ekibimiz, gördükleri çirkin manzaraya duyarsız kalmadı. Ekibimiz hemen 155’i arayarak, plakalarını aldığı iki aracı ihbar etti. Görevliler, kısa sürede, müdahalede bulundu, çevreyi kirlete kirlete Marmaris’e gelenlere gerekli cezai işlemi uyguladı.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Sen Ağlama Efe’m!

Göz Yummayalım İhbar Edelim

Dergimizin kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni, Marmaris Çevre Gönüllüleri Sözcüsü Murat Ersan, duyarlı vatandaşlara “Duyarsız kalmayın, cennet Marmaris’imizin, bölgesini kirletenlere göz yummayın, arayın 155’i cezaları kesilsin” çağrısı yaptı.

Marmaris Life

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + 7 =