Kılıçdaroğlu Marmaris’e geliyor

  • Nisan 2, 2020
  • 0
  • 244 Görüntüleme
Kemal Kılıçdaroğlu Marmaris

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Marmaris’e Geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim çalışmaları kapsamındaki etkinlikler ve Marmaris mitingi için 9 Mart Cumartesi günü Muğla’ya geliyor. Cumartesi günü Saat 13:00’te Marmaris’te olması planlanan Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay’ın seçim ofisini de ziyaret edecek. KIlıçdaroğlu ziyaret sonrasında 19 Mayıs Gençlik Meydanında düzenlenecek açık hava toplantısında miting düzenleyecek.
31 Martta düzenlenecek olan yerel seçimlere 24 gün kala belediye başkan adaylarının çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Adaylar seçmenlere kendilerini en iyi şekilde anlatmaya çalışırken Marmaris CHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay’ın çalışmaları genel merkez tarafından yakından takip ediliyor. Tüm yurtta sürdürülen seçim çalışmalarına katılan CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 9 Mart Cumartesi günü bazı etkinlikler için Muğla’ya geliyor. Sabah saat 11:00  Dalaman’da programına başlayacak olan Kemal Kılıçdaroğlu, burada Kayacık Günübirlik piknik alanının açılışını yapacak.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra karayolu ile Marmaris’e gelecek. Kılıçdaroğlu öncelikle partisinin Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay’ın seçim ofisini ziyaret edecek. Daha sonra 19 Mayıs Gençlik Meydanında halka seslenecek. Kemal Kılıçdaroğlu’nun mitingi nedeniyle bölgede trafik ve çevre önlemleri alınacak.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Marmaris programı sonrasında Bodrum Şehirlerarası Otobüs Terminali temel atma törenine katılmak üzere karayolu ile Bodrum’a hareket edecek.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir