Kazanova: Bu Yaz Tamamen Normale Döneriz.. İç Turizm Çok Daha Yoğun Olacak!

  • Mayıs 3, 2020
  • 0
  • 926 Görüntüleme

Kazanova: Bu Yaz Tamamen Normale Döneriz

“İç Turizm Çok Daha Yoğun Olacak!”

Astrolog Hande Kazanova, dünyada hızla yayılmaya ve can almaya devam eden yeni tip koronavirüsün (COVİD-19) Türkiye’deki etkisinin giderek azalmakla beraber 25 Haziran’a kadar süreceğini belirtti.

Marmaris Life Dergisi tarafından düzenlenen ve Instagram üzerinden canlı gerçekleştirilen Marmaris LİFEFESTİVAL’in ekibinden Emine Pehlivan’la söyleşen Hande Kazanova,  soruları yanıtlarken şunları söyledi:

Temmuz Sonunda Tamamen Normale Döneriz

“25 Haziran’a kadar birazcık nane molla gidebiliriz. İki adım ileri bir adım geri. Bir süre daha dikkatli ve tedbirli olmamız gerekiyor. Böyle de yapmalıyız zaten. Çünkü tüm dünyanın etkilendiği bir noktadayız. Temmuzun ortalarında ise tam anlamıyla rahatlayacağımızı söyleyebilirim.”

İç Turizm Çok Daha Yoğun Olacak!

İç turizmin bu yıl çok hareketleneceğini beklediğini kaydeden Kazanova şöyle konuştu: “Ben bu süreçte şunu fark edeceğimizi düşünüyorum. İç turizmin çok daha yoğun ve aktif olacağını düşünüyorum. En azından bu geçiş sürecinde önce kendimize çevremize kendi ülkemizdeki insanlarımıza faydalı olacağımızı düşünüyorum.”

Ender TÜRKKAN/Marmaris LİFE

Hande Kazanova’nın Marmaris LIFEFESTİVAL’deki açıklamalarının tamamını aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz…

https://marmarislife.net/hande-kazanova.html

Hande Kazanova

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat  bölümü mezunudur. Astrolojide ilk eğitimini 2001- 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulundan aldı. İleri seviye ve Klasik Astroloji eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’nda tamamlayarak Diplomasını aldı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi’nde  Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. Mart 2009’dan itibaren ve hala Habertürk Gazetesi’nin ve Haberturk.com’un astroloji yorumlarını yapmaktadır. 2016 yılında Uluslararası Astroloji Araştırmaları Topluluğu (İnternational society for Astrological Research) İSAR’ın sınavını tamamlayarak İSAR CAP ünvanını aldı. Danışmanlık yetenekleri eğitimi ve ilkeleri sınavlarını vererek sertifikalılandırılmıştır.

Profesyonel Astroloji  Organizasyonu olan OPA’nın üyesidir. ASTRO ART Astroloji Okulun’da 2018 yılında FİNANSAL ASTROLOJİ eğitimenliğine başlayacak olan Hande Kazanova,  diğer astrolog arkadaşlarıyla astrolojinin daha geniş kitlelere ulaşması çalışmalarına, Atlantis Astroloji ve Kişisel Gelişim de Bireysel Danışmanlıklarına devam etmektedir.

 

Hande Kazanova

She is a graduate of Istanbul University Department of Economics. She started studying astrology in The School of Wisdom of Sky between 2001 and 2003. Then, she completed her education on advanced level Traditional Astrology in the AstroArt School of Astrology and received her diploma. She has been writing the astrology column of a Turkish newspaper Haberturk and also its online version Haberturk.com since March 2009. She has been successful in the exam carried by ISAR (International Society for Astrological Research) and received her title ISAR CAP. She is also a member of OPA ( The Organization of Professional Astrology).

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir