Kaplan, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  • Haziran 9, 2020
  • 1
  • 1279 Görüntüleme

Kadir Kaplan, Beldibi’nde Toprağa Verildi

Marmaris’teki ‘’Kadir Market’ zincirinin sahibi Kadir Kaplan, geçtiğimiz Cuma günü, 5 Haziran’da akşamı trafik kazası geçirmiş, ağır yaralı olarak Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ ne sevk edilmişti.  Yoğun bakım alınan Kaplan,  tüm çabalara rağmen 7 Haziran Pazar akşamüzeri  vefat etmişti.

Kadir Kaplan için bugün Marmaris’te cenaze töreni düzenlendi.  Kaplan, Beldibi Altınoluk Camii’nde öğle namazını  takiben kılınan cenaze namazının ardından, caminin arkasındaki Beldibi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Merhumu son yolculuğuna ailesi, yakınları ve sevenlerinden oluşan kalabalık uğurladı. Sayısı çok olan katılımcılar,  sosyal mesafeye özen gösterince, kalabalık cami avlusundan dışarı, kaldırma hatta caddenin diğer ucuna taştı.

Fotoğrafları Büyütmek için üzerine tıklayın

 

İnsanlık Örneği Göstermişti

Kadir Kaplan Nisan ayında Beldibi, Sarıana ve Tepe mahallelerinde bulunan marketlerinde, müşterilerine ait 6 bin liralık veresiye defterini silmişti. Kaplan Koronavirüs başlangıcında insanlık örneği sergileyerek 3 marketinde bulunan 17 aileye ait 6 bin lira değerindeki veresiye defterini silerek zor durumda olan ailelere bir nebze olsun moral vermiş, bu hareketiyle ulusal basına da haber olmuştu.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

1 comment on “Kaplan, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × three =