Kadın Girişimciler Kurulu ilk toplantısını yaptı

  • Nisan 4, 2020
  • 0
  • 220 Görüntüleme

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerine başlayan Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Toplantıya Marmaris Ticaret Odası adına, Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) İl İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ayse Nurdan Aras ve Marmaris Ticaret Odası İcra komitesi üyesi Tugran Tuğrul’da katıldı . Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) İl İcra Komitesi ilk toplantısı Mehtap Şeniz Çahan başkanlığında  gerçekleştirdi. KGK Başkanı Çahan il genelinde kadın girişimcilere daha çok destek vermek için çalışcaklarını ifade ederek “Kadınların iyi bir yerde olabilmesi adına, çalışmalarına değer katabilmesi adına, genç kızlarımıza, kadınlarımıza örnek olabilmek adına elimizden geleni yapmak için buradayız. Yarınlarımıza yatırım yapmamız gerektiğini düşünüyoruz. Onun için bugünü değil ileriyi planlamak, üzerimize düşen bütün görevleri layıkıyla yerine getirmek adına bu kuruldayız.” dedi
MUTSO ev sahipliğinde düzenlenen KGK İl İcra Komitesinin ilk toplantısında kadınların mevcut çalışma sistemindeki yeri ve kurulun görev ve yetkileri hakkında görüş alışverişlerinde bulunuldu.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir