İzzet Ünsal 12 Yıl Sonra Siyaset Sahnesinde

  • Şubat 6, 2021
  • 0
  • 392 Görüntüleme

“Biz Yaptıklarımıza İnanırız İnandıklarımızı Yaparız”

Marmaris Life

Marmaris siyaset dünyasının renkli siması İzzet Ünsal, üyesi olduğu İYİ Parti’nin Muğla İl Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı..

Eski Anavatan Partisi İlçe Başkanı ve 2009 yerel seçimlerinde Demokrat Parti Marmaris Belediyesi Başkan Adayı olan İzzet Ünsal, aktif siyasete geri döndü. İyi Parti Muğla İl Başkanlığına aday olduğunu söyleyen İzzet Ünsal, ziyaret turlarına da başladı. Partinin ilçe teşkilatlarını,  medya organlarını ziyaret eden İzzet Ünsal, siyasi kimliği ile görüşlerinin yanısıra eskiden olduğu gibi güler yüzü, şakacı kişiliğiyle dikkat çekti.

İl Başkanlığı’na 9 Aday

Adaylığının gündeme gelip, yerel medyaya yansıyınca Ünsal, konuya netlik kazandırmak amacıyla bu sabah yazılı açıklama yaptı. Tecrübeli siyasetçi, İl Başkanlığı için kendisi dışında 8 adayın daha bulunduğunu kaydettiği açıklamasında şu ifadeleri kullandı. Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Hizmetlerimizle İz Bırakırız

“Sevgili dostlarım günaydınlar, iyi hafta sonları.  Son günlerde basından da gördüğünüz gibi, uzun ve zor bir yola çıkmaya karar verdim. Kurulduğu günden itibaren, Rahmetli Ali Rıza Başkan’ım ile birlikte Marmaris ilçe teşkilatımıza  her zaman destek olabilmek için var gücümle hazır oldum. İlkeli siyaset yapan çok değerli Genel Başkanımız Sayın Akşener’in liderliğinde İYİ Parti Muğla İl Başkanlığına aday olmanın gururunu yaşıyorum. Şu anda aday olarak, birbirinden değerli arkadaşlarımız ile birlikte  dokuz kişiyiz. Hepimizin yolu açık olsun. Ben hızlı bir şekilde Muğla ilçelerimizin değerli Başkanlarını ziyaret etmekle çalışmalarıma start verdim. Bana gösterdikleri yakın ilgiden çok memnunum. İYİler kazansın. Adaylık haberimin Muğla’da duyulmasının ardından beni arayan, mesaj atan, sosyal medyadan yazan, şans dileyen tüm dostlarıma çok teşekkür ederim. İYİ’ki varsınız. Çıktığımız bu yolda, tüm aday arkadaşlarıma başarılar diliyorum, Muğla’mız için hizmete hazırız. Biz yaptıklarımıza inanırız inandıklarımızı yaparız, hizmetlerimizle de iz bırakırız. Bu geçmişte de böyleydi, gelecekte de böyle olacak.”

Bu haber de ilginizi çekebilir  Yasak İlacı İçip Düşürdüğü 5 Aylık Cenini Çöpe Atmış

Fotoğraf (arşiv): Ender TÜRKKAN

 

 

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir