ITB Berlin Turizm Fuarı başladı.

  • Nisan 2, 2020
  • 0
  • 302 Görüntüleme
53. Berlin Uluslararası Turizm Borsası

Turizm sektörünün en önemli fuarlarından biri olan ve

Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen 53. Berlin Uluslararası

Turizm Borsası (ITB) Fuarı bugün başladı.

Turizm sektörünün en önemli fuarlarından biri olan ve Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen 53. Berlin Uluslararası Turizm Borsası (ITB) Fuarı bugün başladı.
Dünyanın en büyük turizm fuar olan ve 10 Mart’a kadar açık kalacak olan fuara Marmarisli turizmcilerde büyük önem veriyor. Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu fuara 180 ülkenin ve 170 bin sektör temsilcisinin ziyaret etmesi bekleniyor.
Türkiye’nin deniz ve güneşinin yanı sıra son yıllarda sayıları artan golf merkezlerinin, mavi yolculuğun, termal sağlık turizminin ve bisiklet gibi doğa sporu imkanlarının da tanıtılması hedefleniyor.
Türkiye standının açılışı ise bu akşam Türkiye Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy tarafından yapılacak. 6-10 Mart tarihleri arasında düzenlenen Fuarda, Türkiye’nin deniz ve güneşinin yanı sıra son yıllarda sayıları artan golf merkezlerinin, mavi yolculuğun, termal sağlık turizminin ve bisiklet gibi doğa sporu imkanlarının da tanıtılması hedefleniyor.
İlk üç günü sektör temsilcilerine açık olacak fuar hafta sonu ziyaretçilere kapılarını açacak.
GETOB’un önemli gördüğü ITB Turizm Fuarında yapacağı bölge tanıtım çalışmasında GETOB Başkanı Bülent Bülbüloğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra çok sayıda GETOB üyesi ve sektör temsilcisi katılıyor.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir