Independent Tatil İçin Marmaris’i Adres Gösterdi

  • Temmuz 9, 2020
  • 0
  • 355 Görüntüleme

‘En İyi 8 Tatil Paketi Fırsatı’ Listesine Marmaris’ten Bir Otel Girdi

İngiltere’nin yurtdışından gelenler için uyguladığı 14 günlük karantinadan aralarında Türkiye’nin de bulunduğu birçok ülkeyi muaf tutması, Ada’da tatil telaşına yol açtı. İngiliz basını da yaz ortasında seyahat önerilerinde bulunmaya başladı.

İngiltere’nin  saygın gazetelerinden The Independent’ın seyahat uzmanlarınca “2020 için en iyi 8 paket tatil fırsatı” listesi hazırlandı. Listede Türkiye’den Marmaris’teki “The Grand Cettia Hotel” de yer aldı.

(Fotoğrafları büyütmek için üzerine tıklayın)

Otel hakkında şu değerlendirmelerde bulunuldu: “2.200 misafirin % 80’inden fazlasıyla TripAdvisor’da ‘iyi’ ya da ‘mükemmel’ olarak değerlendirildi. Havuz ve Türk hamamına sahip tesiste akşam eğlenceleri de sunulmaktadır. Fiyatlara otelin üç restoranında her şey dahil yemek dahildir.”

Marmaris Artık ‘En Ucuz’ Değil

Otelde 1 hafta konaklama, Londra Gatwick çıkışlı uçuşlar ve transferler de dahil olmak üzere, 1 Ağustos’ta başlayacağı kaydedilen tur paketinin kişi başı  £ 765 pound olduğu belirtildi. Bu fiyatın listedeki Hırvatistan, İtalya, İspanya ve Yunanistan tatili paketlerinden daha pahalı olduğu dikkat çekti.

 Ender TÜRKKAN/Marmaris Life

 

Haberimize konu olan liste ve değerlendirmenin tamamına bu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.independent.co.uk/travel/news-and-advice/best-summer-holiday-cheap-deal-discount-package-beach-hotel-pool-a9568476.html

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 7 =