Yasağa Uymadı Hem Bacağını Kırdı Hem Cezayı Yedi!

  • Mayıs 2, 2021
  • 0
  • 1973 Görüntüleme
yasağı deldi bacağını kırdı

Tatile Geldi “Yavuz Gölü”nde Bacağını Kırdı!

Marmaris’e Kayseri’den tatil amaçlı gelen 36 yaşındaki D.İ. arkadaşları ile doğa yürüyüşüne çıktığı esnada kayalıklardan düşerek bacağını kırdı.

Yasağa Uymadı Bedeli Ağır Oldu!

Geçen haftasonu, kısıtlama olmasına rağmen yasağı delerek Marmarislilerin Yavuz Gölü olarak tabir ettiği Sugözü Pınarı bölgesinde arkadaşlarıyla doğa yürüyüşüne çıkan kadın dengesini kaybederek kayalıklara düştü. Düşme sonrasında bacağı kırıldı anlaşılan D.İ. için 112 acil yardım arandı.

Polis, Afad, Umke ve itfaiye Ekipleri Kurtardı.

Kayseri’den Marmaris’e  arkadaşlarının yanına tatil amaçlı gelen 36 yaşındaki D.İ. kısıtlama sebebi ile daha sakin bir etkinlik yapmak amacı ile doğa yürüyüşüne çıktı.  Dengesini kaybedip bacağını kıran talihsiz kadının arkadaşları hemen 112 acil çağrı merkezini arayarak yardım talebinde bulundu. Kadının yardımına Polis, Afad, Umke ve itfaiyeden oluşan kalabalık bir ekip koştu.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Marmaris'in İlk Resmi Kazısı "AMOS" Taş Gaste ile NTV'de!

Sedyede 3Km Taşıdılar

İlk yardım ekiplerinin yaptıkları ilk müdahalede kazazede kadının sol bilek kısmının kırıldığı, sağ bileğinin ise incindiği belirlendi. Ekipler ayak bileği kırık kadını sedye ile yaklaşık 3 kilometre sedye ile taşıyarak Marmaris Devlet Hastanesine sevk etti.

Hem Kurtardılar, Hem Ceza Kestiler!

Bu arada sokağa çıkma kısıtlaması sırasında doğa yürüyüşüne çıkan ekibe ve yaralanan kadına uygulamaya muhalefetten işlem yapıldı. Talihsiz kadın ve arkadaşlarına sokağa çıkma kısıtlaması kanuna uymadıkları için İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından para cezası kesildi.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir