Yatçılar Çiftlik’ten Söğüt’e Doğru Yola Çıktı

  • Ağustos 18, 2020
  • 0
  • 167 Görüntüleme

HDI Loryma Cup’ta İkinci Gün

HDI Sigorta ana sponsorluğunda, Marmaris Uluslararası Yat Kulübü (MIYC) tarafından düzenlenen HDI Loryma Cup ikinci gün etabı başladı.

Çiftlik’te Başladı, Söğüt’te sona erecek

Katılımcıların pandemi dolayısıyla her türlü koruyucu önlem ve tedbirin kurallara uygun şekilde teknelerindeki yerlerini aldığı yarışların, bugünkü başlangıç noktası Çiftlik olurken,  Söğüt’te tamamlanacağı belirtildi. Halen devam eden ve 6’sı Rus 12 ekip arasında heyecanlı mücadelelere sahne olan ikinci günde de yarışçılar, denizin ve doğanın keyfini sürdürmeyi de ihmal etmiyor.

Yarın En Uzun Ve En Zorlu Rotada Yarışacaklar

Yarın gerçekleşecek üçüncü günün yarışı ise en zorlu ve en uzun rota olduğu için merak uyandırıyor. 200 millik yarış bir hayli çekişmeli ve heyecanlı geçecek. Söğüt’ten başlayacak olan yarış Uzunca Ada – Datça, Çatal Adaları – Kalkan ve Peksimet Adası rotasında devam ederek Marmaris’te son bulacak.

Bu haber de ilginizi çekebilir  'Yaz Esintisi' Bir Kez Daha Marmaris’teki Müzikseverlerle Buluşacak

İlk Günün Birincileri Açıklandı

Öte yandan dün geçilen Marmaris-Çiftlik etabında, IRC1’de “ST.Anna”, IRC2’de “Kasatka”, IRC3’te “VMG” adlı ekiplerin rakiplerini geride bırakarak birinci oldukları açıklandı.

Ödül töreni Marmaris’te düzenlenecek olan yarışları www.lorymacup.com web sitesinden ve Marmaris Uluslararası Yat Kulübü’nün sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor.

Marmaris Life

Fotoğraf: MIYC

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir