Halil Sezai ve Cem Adrian Marmaris’te Sahne Alacak

  • Temmuz 27, 2020
  • 0
  • 209 Görüntüleme

Marmaris’te Koronavirüs Önlemli Konserler Başlıyor!

Koranavirüs salgını nedeniyle alınan bazı tedbirlerin kaldırılmasının ardından Marmaris Belediyesi Amfi Tiyatro Açık Hava Sahnesi’ndeki yaz  konserleri trafiği yeniden başlıyor. Yaz Mevsiminin vazgeçilmezi olan açık hava konserleri, Marmaris Belediyesi tarafından alınan önlemlerin ardından yeniden başlıyor.

Amfi’nin sahnesine bu yıl ilk olarak, 2 Ağustos akşamı ünlü şarkıcı Halil Sezai ile klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici birlikte çıkacak.

Bir başka popüler şarkıcı Cem Adrian ise  8 Ağustos’ta aynı adreste sahne alacak.

Marmaris Yaz Konserleri Biletler Satışa Çıkarıldı

Serkan Göknur’un sahibi olduğu ve Marmaris’te faaliyet gösteren Masal Müzik Prodüksiyon’un organize ettiği iki konser de saat 21.00’de başlayacak.

Konserlerin biletleri, internetin yanısıra Sarıana Mahallesi’ndeki Masal Müzik Prodüksiyon, Otto Saat Netsel Marina, Atatürk Meydanı ve Konak Kırtasiye’de satılıyor.

Tiyatro’ya Koronavirüs Ayarı

Bu arada “yaz konserleri” öncesi amfi tiyatroda, koronavirüs tedbirlerinin hayata geçirilmeye başlandı. Bu kapsamda, ilk aşamada Marmaris Belediyesi’nce genel temizliği gerçekleştirilen tiyatronun, dezenfekte edileceği, izleyenler arasındaki mesafenin sağlanması için işaretlemeler de yapılacağı kaydedildi. Konser alanına gelenlerin kapıda ateşleri ölçüleceği, maskesiz içeriye girişi engelleneceği belirtildi.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Türk Deniz Turizminin Yeni Devi Marmaris'te

Marmaris Life

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + 17 =