G LINGERIE

  • Nisan 2, 2020
G LINGERIE

Dünyaca ünlü iç giyim markalarını bir arada sunan G-Lingerie, iç dünyanızı rüya gibi dantellerle renklendiriyor. Fransız kadınlarının vazgeçilmezi Sans Complexe markasının göğsü toparlayan, konfordan ödün vermeyen ve seksi dantel tasarımlarıyla büyüleyen koleksiyonu, iç dünyanızda da bahar havası yaşatacak.
Türkiye’de iç giyim mağaza kültürünü yeni konsepti ile baştan aşağı değiştiren G-Lingerie, şıklığın ve romantizmin temsilcisi danteli, Sans Complexe markasının eşsiz tasarımları ve her sezon değişen moda renkleriyle kadınların beğenisine sunuyor. Toparlayıcı özelliği ile kadınların vazgeçilmezi Sans Complexe, şıklığı ve rahatlığı bir araya getirerek bahar havasını mağazalara taşıyor.
Dantelin cazibesinin ön plana çıktığı tasarımlar, mükemmel toparlama ve yumuşak dantel özelliği ile büyük göğse sahip kadınların beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor.  Günün her saati konforu ve güzelliği bir arada sunan Sans Complexe koleksiyonunda toparlayıcı sütyen, body, string ve şort modelleri yer alıyor. Ana renklerden siyah, beyaz ve ten’in hâkim olduğu koleksiyonda sezonun moda renkleri de ön plana çıkıyor.
Avrupa’nın en büyük 24 markası ile birlikte Sans Complexe markasını da Türkiye’de kadınların beğenisine sunan G-Lingerie, sizleri iç dünyanıza doğru şık ve konforlu bir yolculuğa çıkarıyor

14 Şubat Sevgililer günü nedeniyle Sans Complexe ürünlerinde stoklarla sınırlı olarak ikinci üründe 50% indirim uygulanıyor. G LINGERIE Netsel Marina AVM’de.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir