Fatih Portakal Marmaris’te Tatil Yapıyor

  • Eylül 19, 2020

Fatih Portakal Marmaris Koylarında Dinleniyor

FOX TV ana haber spikerliğinden ayrılarak İzmir’de yaşama başlayan gazeteci Fatih Portakal, tatil için Marmaris koylarını tercih etti.

Yakınlarıyla birlikte Marmaris’in turkuaz renkli eşsiz güzellikteki koylarında mavi tura çıkan  Fatih Portakal’ı taşıyan tekne bugün Turgut Mahallesi’ne demirleri. Ünlü gazeteci ve beraberindekiler, tekneden inip, mahallenin sahilindeki bir restorana gitti. Öğle yemeğini yedikleri restoranın sahilinde güneşlenip, denize giren Portakal, aralarında Marmaris’in Siteler Mahallesi Muhtarı Gulizar Çetin Pekpak’ın da bulunduğu hayranlarının hatıra fotoğrafı çektirme isteğini geri çevirmedi. Sıcakkanlılığıyla bilinen Gulizar Çetin Pekpak, Fatih Portakal’la uzun uzun söyleşmeyi de başardı.

Hiç Bir Kanalla Bağlantım Yok

Muhtar Pekpak’ın verdiği bilgilere göre, sakallarını uzattığı gözlenen gazeteci, FOX TV’deki görevini çok yorulduğu için bıraktığını, herhangi başka bir kanalla da görüşmediğini, bağlantısının bulunmadığını söyledi.  Portakal’ın ailesi ve yakınlarıyla birlikte 1-2 ay boyunca Marmaris koylarında tatil yapacağı öğrenildi.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Nilüfer Marmaris'te! Geri Sayım Başladı!

Çok Kibar, Esprili Ve Cana Yakın

Pekpak, Fatih Portakal’la tanışmasını ve sonrası için “Çok kibar, çok esprili, çok cana yakın biriymiş. Fotoğraf çektirme isteğimizi geri çevirmediği gibi, sanki eski birer arkadaşmışız gibi uzun uzun sohbet ettik” dedi.

Marmaris Life

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir