Enver Demirci Çanakkale Orman Bölge Müdürü Oldu

Enver Demirci Çanakkale Orman Bölge Müdürü Oldu

Enver Demirci Çanakkale Orman Bölge Müdürü Oldu

Muğla Orman Bölge Müdür Vekili olarak görev yapan Enver Demirci Çanakkale Orman Bölge Müdürü olarak atandı. 
Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken, Bölge Müdürü Mehmet Çelik’in Orman Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmasının ardından Ekim 2018 tarihinden bu yana Muğla Orman Bölge Müdür Vekili olarak görev yapan Enver Demirci, Çanakkale Orman Bölge Müdürü olarak atandı. Bölge Müdür Vekilimiz Enver Demirci’yi yeni görevinde başarılar diliyoruz. 

Marmaris'e Çalışmalarıyla Damga Vurmuştu

Enver Demirci 1968 yılında Erzurum’da doğdu. 1989 yılında KTÜ Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1991 yılında Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü Erzincan Orman İşletme Müdürlüğünde Orman İşletme Şefi olarak göreve başladı. Fethiye ve Ankara’da görev yaptıktan sonra 2003-2011 yılları arasında Marmaris Orman İşletme Müdürlüğü görevini yürüttü. 2011-2017 yılları arasında Konya Orman Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2017 Temmuz ayında Muğla Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Enver Demirci evli ve 3 çocuk babası.

Marmaris ve Muğla'ya Katkılarını Unutmayacağız

MarmarisLife ailesi olarak, büyük bir özveriyle çalışarak bölgemizde çıkan yangınları anında ve başarılı müdahalelerle büyümeden önleyen Enver Demirci'ye şükranlarımızı sunarız. Adınız Marmaris'te hep güzel anılacak ve unutulmayacaktır.

 

Sitemizdeki "Marmaris'in En Büyük Organizasyonu Başlıyor” haberine buradan ulaşabilirsiniz...