Eczanede 545 Litre Etil Alkol Ele Geçirildi

  • Ekim 18, 2020
  • 0
  • 311 Görüntüleme

Polis Eczaneye Baskın Yaptı

Bodrum’daki bir eczaneye düzenlenen operasyonda sahte içki yapımında da kullanılan 545 litre etil alkol ele geçirildi. Eczane sahibi ve çalışanının da gözaltına alındığı bildirildi.

Eczanede 109 Bidon Etil Alkol

Muğla Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada konuyla ilgili şu bilgiler verildi: “Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Bodrum Grup Amirliğimiz görevlilerince 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefet kapsamında yapılan çalışmada Bodrum ilçesi Turgutreis mahallesinde faaliyet gösteren bir eczanede yüklü miktarda etil alkol bulunduğu bilgisi alınması üzerine bahse konu işyerinde Cumhuriyet Savcısından alınan yazılı talimata istinaden 16.10.2020 tarihinde yapılan aramada her biri 5 litrelik 109 bidon toplam 545 litre etil alkol ele geçirilmiştir.

Sahibi Ve Çalışanı Gözaltında!

Eczane sahibi S.Ş ve işyeri çalışanı F.Ç isimli şahıslar hakkında 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefet suçundan işlem yapılmak üzere gözaltına alınmıştır. Gözaltına alınan şüpheliler işlemlerinin ardından Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edileceklerdir.”

Bu haber de ilginizi çekebilir  Marmaris'te Denizden Çıkarılan Heykelle İlgili Çarpıcı İddia

Marmaris Life

Fotoğraf. Muğla Valiliği

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir