Marmaris’te “Dinamik” Denetim!

  • Mart 4, 2021
  • 0
  • 605 Görüntüleme
Marmaris'te Dinamik Denetleme

Marmaris’te Dinamik Denetleme

 

Ülke genelinde  Dinamik Denetim Süreci başladı. Bu süreç kapsamında, yüksek riskli iller kategorisinde yer alan Muğla’nın ilçesi Marmaris‘te de dinamik denetleme yapıldı. Kamu kurum ve kuruluşlarındaki tüm birim amirleri  üçer kişiden oluşan personelleri ile birlikte dinamik denetleme yaparken, oluşturulan ekipler  pandemi kurallarına  sıkı bir şekilde uyulması konusunda esnaf ve vatandaşları uyararak bilgilendirdi.

Muğla, Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan korona virüs risk değerlendirme haritasında Turuncu renk ile gösterilen  yüksek riski iller arasında bulunuyor. Bu bağlamda vaka sayılarının azaltılarak düşük riskli il kategorisine geçilmesi amacı ile dinamik denetleme adı altında denetimler gerçekleştirildi. Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, İlçe Jandarma Komutanlığı Ekipleri,  tüm kamu ve kurum müdürlerinin de katıldığı 348 kişiden oluşan 54 ekip  ve Belediye ekipleri ile yapılan denetim sabah 09.00 dan 19.00 a kadar sürdü.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Son Uyarı Gibi Kısıtlama!

Dinamik Denetim Süreci ismi ile başlatılan denetimlerde Marmaris Kaymakamlığına bağlı ekipler, İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, Belediye ve kamu kurumlarının amirleri ve personeli pandemi kurallarına daha sıkı uyulması konusunda esnaf ve vatandaşları uyardı.

Denetimlerde gıda satış noktaları, süper marketler, giyim mağazaları, kafe ve restoranlarda çalışanlara kurallar ile ilgili  bilgiler verildi ve gerekli uyarılarda bulunuldu.

Marmaris Life

DENETLEMEDEN FOTOĞRAFLAR…

 

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir