Çocuklara Ve Belediye Personeline Bayram Çikolatası

  • Mayıs 23, 2020
  • 0
  • 220 Görüntüleme

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay Kurum  Personeline,

Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen İse Çocuklara Bayram Çikolatası ikram Etti

 

Başkan Oktay Personelle Bayramlaştı

Belediye Başkanı Mehmet Oktay, dün kurumun birimlerini tek tek dolaşarak  çalışanlarla bayramlaştı.

Personele kendi eliyle çikolata ikram eden Oktay, şöyle konuştu:  “Bu sene salgından ötürü bu şekilde bayramlaşmak zorunda kaldık. Her şeyin başı sağlık. Eminim yan yana kutlayacağımız güzel günler geri gelecek. Yeter ki sağlıklı, mutlu olalım” diye konuştu.

Merkez bina, İçmeler Ek Binası, araç parkı ve kültür merkezlerinde görevli personelle bayramlaşan Başkan Oktay, sahada çalışan işçileri de ziyaret etti. Oktay, “Kardeşliğin, barışın ve huzurun hakim olduğu bir dünya dileğiyle tüm halkımızın Ramazan Bayramını kutlarım” dedi.

 

Fotoğrafı büyütmek için tıklayın

AK Partililer Çocuklara Jest Yaptı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda küçüklere balon, bayrak, Atatürk posteri ve maske hediye eden Ak Parti Marmaris İlçe Başkanlığı, bu kez Bayramı evlerinde geçirmek zorunda kalan çocuklara çikolata ikram etti.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Marmaris'te Sıkı Denetim!

İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, partisinin Marmaris Belediye Meclisi Üyesi Avukat Ayşegül Mungan’la birlikte dün akşamüzeri gerçekleştirdikleri etkinlik hakkında bilgi verirken şunları söyledi:

Fotoğrafı büyütmek için tıklayın

Maske De Verdiler

“Çocukluğumuzda bayram sabahlarının heyecanı ile ilgili en az bir anımız vardır hepimizin. Komşu ve akraba  kapısını çalıp bayram harçlıkları ve şeker, çikolata toplamak en büyük eğlencemizdi. Pandemiden dolayı maalesef uzun süredir evlerinden çıkamayan çocuklarımıza bayram öncesi birazcık olsun bayram havasını yaşatmak istedik. Onları Ak Parti Marmaris Belediye Meclis Üyemiz Ayşegül hanım ile ziyaret ederek evlerinin önünde çikolatalarını verdik. Maskesi olmayan çocuklarımıza da maske dağıttık. Bu vesileyle, uzaktan da olsa bayramlarını kutladık.”

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 15 =