Tutku Catering

Tutku Catering
Tutku Catering Marmaris

Tutku Catering Marmaris

Marmaris'te catering hizmetlerinde 30 yıllık tecrübesi ve kalitesi ile Tutku Catering'in farklı bir yeri vardır. Ferhat Düztaşlık, organizasyon ve peyzaj ustalığını lezzetli ikramlarıyla birleştirince ortaya estetik bir sunum çıkıyor. Şirket yada kişisel tüm özel günlerinizde kaliteli bir sunum prestijinizle eş değerli olmalıdır. Ferhat bey burada devreye giriyor ve yılların tecrübesi ile yaratıcı kişiliğini birleştirerek o güne ve size özel sunumunu yaparak bir birinden farklı organizasyonlara imza atıyor. 

Gece - Gündüz Farklı Hizmet

Özel davetlerin ikram servislerini kaliteli ve estetik bir şekilde sunmak bir sanat olsada hangi saatte yapıldığı, hangi amaçla yapıldığı başarılı hizmet için çok önemlidir. Tutku Catering hizmet öncesi sizden tüm bilgileri alıyor ve davet saatine, davetin amacına, misafir sayısına göre farklı seçenekler sunuyor. Özellikle gündüz, akşam ve gece vaktinin önceden belirlenmesi catering için çok önemli. Tutku Catering, masa tasarımından, ikram çeşidine kadar çok farklılık gösteren profesyonel bir anlayış olarak görmektedir cateringi. Aydınlatma, süsleme, sunum davet saatine göre değişiklik göstermekte ve Ferhat bey bu konuya çok hassasiyet göstermektedir. Son dakikada saati değişen davet kabusa dönüşebilir; bu yüzden kesin karar verip catering uzmanıyla öyle konuşmanız çok ama çok önemlidir.

Zerafet Lezzetin Önüne Geçemez!

 Tutku Catering'in hep zarif sunumlarda bulunmasından bahsettik; ancak lezzetsiz bir ikram tüm güzelliği yok edecektir. Bunun bilincinde olan firma eğitimli uzman kadrosu ile damak zevkinize ve organizasyon konseptine uygun ikramlar hazırlamnın önemini çok iyi biliyor. Marmaris Armutalan'da bulunan yeni yerinde tüm ikramlar özenle seçiliyor ve günlük taze üretilen bu ikramlar görsel şölene hazırlanıyor. Hiç ummadığınız bir ikramın lezzeti, tüm daveti unutturup sizi büfeye bağlaması kaçınılmaz sonuç olabilir. Uzman ekibin hazırladığı bu ikramların çeşitlendirmek, sayısını belirlemek bu konuda tecrübeli firma sahibi ile yapacağınız görüşme ile daha iyi netleşecektir. Davetlerden önce firmayı ziyaret ederek bu konuda ücretsiz destek almanız aklınızdaki bir çok soruyu silecektir.

 

Tutku Catering'ın diğer hizmeti olan organizasyon ile ilgili bilgi almak için "Tutku Organizasyon" sayfasına yönlendirmek isteriz.