Çamlı’ya 1.500 M2’lik Parke Taşı

  • Nisan 3, 2020
Marmaris Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde üst yapı bakım, onarım ve düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında ekipler Çamlı Mahallesinde üst yapı çalışması gerçekleştirdi. Marmaris Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirme notunda ekiplerin ilk olarak yapımı belediye tarafından gerçekleştirilmiş olan yazlık düğün salonunun çevresini parke ile kapladığı açıklandı. Yapılan Yazılı açıklamada "500 m2’lik bir alanın kaplanması sonucunda salonun etrafı şık bir görünüme kavuştu. Çalışmalarına Turgut Özal Camisinde devam eden ekipler, camiinin giriş yolunda eskimiş parkeleri yenileri değiştirilip, hemen yan tarafında bulunan toprak yolda asfalt çalışması yaptı. Yine Sedir Adası yolu üzerinde bulunan Halikarnas sitesinin 170 metre uzunluğundaki giriş yolu parke ile kaplanarak ana yol bağlantısı işler hale getirildi. Toplamda 1.500 m2’lik alanın parke ile kaplandığı çalışmaların devam edilecek" denildi. 

Marmaris Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde üst yapı bakım, onarım ve düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında ekipler Çamlı Mahallesinde üst yapı çalışması gerçekleştirdi.
Marmaris Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirme notunda ekiplerin ilk olarak yapımı belediye tarafından gerçekleştirilmiş olan yazlık düğün salonunun çevresini parke ile kapladığı açıklandı. Yapılan Yazılı açıklamada “500 m2’lik bir alanın kaplanması sonucunda salonun etrafı şık bir görünüme kavuştu. Çalışmalarına Turgut Özal Camisinde devam eden ekipler, camiinin giriş yolunda eskimiş parkeleri yenileri değiştirilip, hemen yan tarafında bulunan toprak yolda asfalt çalışması yaptı. Yine Sedir Adası yolu üzerinde bulunan Halikarnas sitesinin 170 metre uzunluğundaki giriş yolu parke ile kaplanarak ana yol bağlantısı işler hale getirildi. Toplamda 1.500 m2’lik alanın parke ile kaplandığı çalışmaların devam edilecek” denildi.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.