Bodrum’un Kahve Keyfi: Bodrum Coffee Festival!

  • Mayıs 6, 2022
  • 0
  • 151 Görüntüleme

Bodrum Coffee Festival’de Müzik Ziyafeti

 Zai Bodrum Coffee Festival 6-7-8 Mayıs 2022’de kapılarını kahve severlere açıyor. Kahve severler festivalde Hande Mehan, Kerem Görsev Trio feat, Fatih Erkoç Jazz Project ve Gaye Su Akyol’un canlı performansları ile keyifli anlar yaşayacak.

Dream Sales Machine’in dünya markası etkinliği olan Kahve Festivalleri 2022 Sezonunun ilk festivalini 6-7-8 Mayıs Bodrum Zai Yaşam’da “Zai Bodrum Coffee Festival” olarak gerçekleştirecek.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen nitelikli kahve etrafındaki markaları ve katılımcıları ağırlayacak olan Zai Bodrum Coffee Festival’de 6 Mayıs Cuma 21:30 Hande Mehan, 7 Mayıs Cumartesi 21:30 Kerem Görsev Trio feat. Fatih Erkoç Jazz Project ve 8 Mayıs Pazar 21:30’da Gaye Su Akyol “Sayfiye Havası” canlı performanslarıyla kahve severler müziğe doyacak.

Bodrum’un ardından 27-28-29 Mayıs’ta İzmir’de, 3-4-5 Haziran’da Diyarbakır’da, 23-24-25 Eylül’de Ankara’da, 6-7-8-9 Ekim’de de İstanbul’da Coffee Festival gerçekleştirilecek.

Bodrum, İzmir, İstanbul, Muğla ve Ankara’nın önemli kahve dükkanlarının bir araya geleceği Coffee Festival’de kahve seminerleri, kahve atölyeleri, tadımlar, müzik dinletileri, konserler ve sergiler kahve severler ile buluşacak.

Biletler https://www.dsmbilet.com/ adresinde satışa sunuluyor.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir