Bir İlhan Tarık Klasiği 

  • Nisan 4, 2020
  • 0
  • 511 Görüntüleme
Marmaris gece hayatının sevilen şarkıcısı İlhan Tarık uzun süre sonra tek gecelik bir program için Marmaris’li hayranları ile bir araya geldi.

Marmaris gece hayatının sevilen şarkıcısı İlhan Tarık uzun süre sonra tek gecelik bir program için Marmaris’li hayranları ile bir araya geldi. Kahveci Alibey Finedining’de canlı performans ile sahneye çıkan İlhan Tarık seslendirdiği şarkıları ile gece boyunca konuklarına eğlenceli saatler yaşattı.
2004 yılında Marmaris’te sahne aldığı mekânlarda sahne performansı ile adeta Marmaris gecelerinin vazgeçilmez şarkıcılarından olan İlhan Tarık uzun bir aradan sonra yeniden Marmaris’te sahne aldı. 2 yıldır Marmaris gecelerinden uzak olan şarkıcıyı çok sayıda davetli dinlemek için Kahveci Alibey Finedining’de  bir araya geldi. 3 saatlik programında Türk sanat müziği, fantezi müzik ve pop müziğin sevilen şarkılarını seslendiren İlhan Tarık’a davetlilerde eşlik ettiler. Yoğun ilği nedeniyle gecenin ilerleyen saatlerinde sahil kısmınada masa  açılırken İlhan Tarık hayranları kendisini eğlenerek dinlediler.

Kahveci Alibey Finedining’de unutulmaz bir geceye daha imza atan İlhan Tarık Marmarislileri ve Marmaris gecelerini özlediğini ifade ederek “Burada kendimi evimde gibi hissediyorum. Uzun zamandır görmediğim bir çok dostum ve sevenlerimle bir gecelik bile olsa bu programda bir araya geldik. Ama sanırım bu programlarımız daha sık gerçekleşecek” dedi.
Kahveci Alibey Finedining sahibi Ayşe Nurdan Aras ise Marmarislilerin sevdiği bir sanatçıya ev sahipliği yapmaktan son derece keyif aldıklarını ifade ederek önümüzdeki günlerde yeni sürprizlerle yeni programlar planladıklarını belirtti.

İlhan Tarık’ın sahne aldığı gecenin fotoğrafları için O’Yee Magazin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir