Beldibi'ne Üçüncü Sabotaj!

Beldibi'ne Üçüncü Sabotaj!
Marmaris Beldibi Mahallesin'de aynı noktada üçüncü yangın!

TEKRAR YAPABİLECEKLERİNİ UYARDIK OLMADI!

Marmaris Beldibi Mahallesin'de aynı noktada üçüncü yangın!                                                                                           Daha önce 24 saat içinde iki kere yanan orman bir gün araylar tekrar aynı yerden sabote edildi.. Yangın, alarmda olan Marmaris Orman İşletme Müdürlüğünün ekipleriyle anında söndürüldü. Sürekli devriye gezen Orman İşletme Müdürlüğü aracının geçmesinden 7 dakika sonra yangının başladığı bildirildi. Yetkililer kesinlikle kasıt var derken Marmaris Life olarak halkı daha önce uyardık ama yine yakmayı becerdiler.

AYNI YER, AYNI SAATTE ÜÇÜNCÜ KEZ!

Bir gün ara verdikten sonra aynı yerde aynı saatte üçüncü kez yangın çıkması sabotaj ihtimalini güçlendirdi.. Aynı saat ve aynı bölge olması akıllarda soru işareti bırakırken, 1 helikopter 3 arazöz, 1 su tankeri ve 25 personelle kısa sürede söndürülen yangında 2 dönüm alan yandı. 

MARMARİSLİLER DAHA UYANIK OLMALI!

Ormanı yakmayı hırs edenlerin buna devam edeceği apaçık ortada. Emniyetle önlem alan Orman İşletme Müdürlüğü'nin çalışmaları yakan kişilerin bulunmasını sağlayacağına inanıyoruz ancak Marmarisliler'İn daha duyarlı ve dikkatli olmasında fayda var.